ВСЕ

Нагородження відмінників навчання. Повний список

У виконкомі нагородили кращих учнів старших класів - відмінників навчання й переможців обласного етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт Малої академії наук України за результатами ІІ семестру 2020/2021 навчального року. Відзнаки та грошові сертифікати вручив міський голова Сергій Рєзнік.

КЗЗСО № 1

РІПА Вероніка, 8 клас
САМОЙЛЕНКО Світлана, 8 клас
ПОЦЕРКОВСЬКА Анна, 9 клас
КАПЛЯ Валерія, 10 клас
ГАРБУЗ Милана, 11 клас
КОТОВА Ольга, 11 клас
ПОЛОЖАЙ Іван, 11 клас
САЧКО Яна, 11 клас
ЧАЛА Аліна, 11 клас
ЧУБ Надія, 11 клас

СЗШ № 2

ДУБОВИЧЕНКО Анна, 11 клас
КІСТРИЦЯ Юлія, 11 клас
РИЖКО Крістіна, 11 клас
ГОЛОВІН Максим, 9 клас
ЗОЛОТАРЬОВ Богдан, 9 клас
ПАСІШНА Юлія, 9 клас
РУДОМЬОТОВА Дар’я, 9 клас

гімназія № 3

ЖЕБА Іван, 8 клас
МОЛОДЧИНА Софія, 9 клас
БЕЗУГЛИЙ Владислав, 10 клас
МАЗУРЕНКО Давид, 10 клас
ШКЛЕНСЬКА Анастасія, 10 клас

СЗШ № 4

САМОЙЛЕНКО Ангеліна, 11 клас
СЕМЧЕНКО Альона, 11 клас
ЄВДАШ Надія, 10 клас

СЗШ № 6

КОВАЛЕНКО Єлизавета, 8 клас
ВОВЧОК Світлана, 9 клас
ГУР'ЄВ Ілля, 9 клас
ДИШЛЮК Дана, 9 клас
НЕЙМАН Богдана, 9 клас
КОВАЛЬ Карина, 10 клас
СОЛОМОН Анжеліка, 10 клас
ТАТАРЧУК Даниіл, 10 клас
ЧУПРУН Анна, 10 клас
БАШТАВЕНКО Дар’я, 11 клас
ГРЕБІНЮК Ольга, 11 клас
ЗАКОВЕРЯ Анна, 11 клас
КОЛОМІЄЦЬ Єгор, 11 клас
ПОЛЯКОВА Єлизавета, 11 клас
СЛІПЕНЬКА Таїсія, 11 клас
СТУПАК Вікторія, 11 клас
ШОСТАКОВСЬКА Марія, 11 клас
ЯЗОВСЬКИХ Еріка, 11 клас

ЗЗСО № 7

БОБРОВА Анна, 9 клас
БУТКО Альона, 9 клас
ЄВДАШ Катерина, 9 клас
ПЕТРЕНКО Валерія, 9 клас
ТАРМАСА Катерина, 9 клас
ТУЗ Кира, 9 клас
АМАНЖОЛОВ Рустам, 10 клас
БОКОЧ Діана, 11 клас
ЧУЯН Катерина, 11 клас
В’ЮН Олександра, 11 клас
ТИШЕВСЬКИЙ Іван, 11 клас
УДОВІЧЕНКО Євгеній, 11 клас

колегіум № 11

ГРИГОРУК Вікторія, 8 клас
ГОСПОДИНЬКА Анна, 8 клас
ФІНЬКО Вікторія, 8 клас
ДІБРОВА Катерина, 9 клас
МАХНО Аліса, 9 клас
МАЧКОВСЬКА Аріана, 10 клас
ШЕВЧЕНКО Анастасія, 10 клас
КАРАПИШ Ілля, 11 клас
БУДІЛОВА Софія, 11 клас
КОВТУН В’ячеслав, 11 клас
РАКАЄВА Аліна, 11 клас
СОКОЛОВА Єлизавета, 11 клас

СЗШ № 12

КРИВЕНКО Артем, 9 клас
ПЛЕШИНЕЦЬ Роман, 9 клас
РУДЕНКО Марія, 10 клас
МАНЖАРА Денис, 11 клас
СІРОКЛИН Артем, 11 клас

СЗШ № 13

КОНДРАТИНСЬКА Мар’яна, 8 клас

СЗШ № 14

БОДНАРУК Микита, 8 клас
ПАНФЕРОВ Михайло, 8 клас

ЗЗСО № 15

ХОЛОДНЯК Дарина, 9 клас
ЧЕРНЕНКО Уляна, 9 клас
ГАВРИЛЕЙЧЕНКО Владислава, 10 клас
ГОНЧАРОВА Світлана, 11 клас
ДУБ Владислава, 11 клас
РІЗНИЧЕНКО Катерина, 11 клас
ЦВІНЕНКО Єлизавета, 11 клас

НВК № 17

ВОВЧЕНКО Діана, 8 клас

СЗШ № 18

КОВАЛЕНКО Владислав, 8 клас
СЄРОКЛІН Святослав, 8 клас
МОРОЗОВА Вікторія, 9 клас
НЕДУЖКО Катерина, 9 клас
ОНИЩЕНКО Антон, 10 клас
МАНУЙЛЕНКО Данило, 11 клас
ШКОЛА Софія, 11 клас

Ліцей «Самара»

ГУРТОВА Катаріна, 8 клас
МАНСУРОВА Діана, 8 клас
ВЕЛИЧКО Вероніка, 9 клас
ГРУДСЬКА Анжеліка, 9 клас
ОНІЩУК Катерина, 9 клас
ПШЕНИЧКА Ярослав, 9 клас
ВОЛИНЕЦЬ Владислава, 10 клас
КОЛОСОВА Єлизавета, 10 клас
КУЧЕРЯВА Марія, 10 клас
ПОТОРОЧА Ольга, 10 клас
РОМАНЕНКО Дарина, 10 клас
БОРИСЕНКО Данило, 11 клас
ДЕНИСЕВИЧ Данило, 11 клас
ЗЕМЛЯНИЙ Даниїл, 11 клас
КАЛЮЖНА Анна, 11 клас
НУМАНОВА Карина, 11 клас