ВСЕ

Ексклюзивно: Сергій Рєзнік прокоментував поточну ситуацію в Новомосковську

"Позаду - півтора місяця війни. Півтора місяця, які ми ніколи не забудемо і ніколи росіянам не пробачимо - ні «хорошим», ні «поганим». Коли нас «погані» вбивали, «хороші» підтримували їхні злочини або просто мовчали.
Підступний ворог напав на нашу землю у повній впевненості, що підкорить нас за кілька днів, знищить нашу армію і промислові потужності. Але прорахувався й уже усвідомив, що «друга армія світу» безсила перед тими, хто мужньо став на захист своєї Батьківщини, своїх рідних, захист майбутнього своїх дітей.
Ми повинні пам’ятати, що у перемоги дві складові: мужність військових та витривалість цивільних. Тому новомосковці, враховуючи достатню безпеку життєдіяльності в місті, вже повернулися на свої робочі місця, щоб місто в повній мірі функціонувало й мало змогу максимально допомагати військовим.
Громадська позиція й активність багатьох наших городян викликає захоплення. Осторонь подій не залишається ніхто. Особливо цінно й символічно, що навіть старенькі люди на потреби армії віддають те, що накопичували все своє життя. З таким народом ми непереможні!
Жителі несуть до волонтерських пунктів одяг, білизну, продукти, перераховують кошти на армію. Волонтери тримають зв'язок з біженцями й військовими, оперативно реагують на їх запити й потреби.
Багато жінок з дітьми вимушено виїхали з міста в західні регіони і за кордон. Бо безпека дітлахів – понад усе, діти - це майбутнє нашої країни. Мирне майбутнє.
Зараз усе частіше я маю підстави повідомляти, що в нашому місті все під контролем і на території не лише міста, а й усієї області ворога немає. Навпаки – рашистів виганяють з нашої землі. Тому обстановка в Новомосковську така, що намітився зворотній процес - поступово наші жителі повертаються додому. І це радує.
Міська влада сьогодні не тільки управляє процесами соціально-економічного розвитку території Новомосковська й роботою житлово-комунального господарства, а й координує зусилля городян в організації руху опору, волонтерства, опікування біженцями. Органи місцевого самоврядування намагаються максимально ефективно діяти на благо городян. А підсумки нашої роботи підбиватимемо після перемоги.
Приємно відзначити, що з початком війни в місті припинилися будь-які чвари на політичному підґрунті – всі партійні осередки об’єдналися в один міцний кулак, працюють монолітно й потужно. Адже мета у нас єдина – спротив агресії й перемога!
Прошу городян у ці визначальні для країни дні бути надзвичайно відповідальними за свої дії й помисли. Не ведіться на кремлівські фейки, вірте лише офіційній інформації українських органів державної влади, військового командування, військових адміністрацій, органів місцевого самоврядування.
Не паліть сухостій та сміття, це створює нервозність серед городян, а часто стає причиною пожеж із залученням рятувальників, яким і без цього, на жаль, є чим займатися. До того ж, зараз такі протиправні дії кваліфікуються як диверсія з відповідним покаранням. Бережімо свій край, своє місто!
Звертаюсь із проханням навести лад у дворах і на вулицях. Воєнний стан – не привід потопати в нечистотах. І цінуймо труд прибиральників.
Закликаю проявити милосердя до самотніх та «умовно самотніх» людей - тих, кого залишили родичі через переїзд у зв’язку з війною. Можливо, через страх і стрес вони не виходять із дому й потребують чогось елементарного, чим ви безболісно можете з ними поділитися. Підтримуйте їх словом, це допоможе їм вистояти й вижити.
Також прошу з усією серйозністю відноситися до сигналів повітряної тривоги. Зараз агресор розлючений тим, що нічого не може вдіяти з нашою армією на суші, тому сипле смерть з повітря ракетно-бомбовими ударами. Куди полетить ракета і чи не зіб’ють її над населеним пунктом, невідомо. Тому нагадую, що для попередження населення про сигнали тривоги ми створили групи «Сирена Новомосковськ» у Вайбер та Телеграм. Під’єднуйтесь і приймайте відповідальні рішення щодо збереження життя – свого і своїх рідних.
У моєї команди одразу після виборів був потужний старт, ми почали в місті реалізацію моєї передвиборної програми. Ще більше планів було на цей рік. Але…
Та я впевнений, що після нашої перемоги всі плани ми неодмінно реалізуємо. Новомосковськ розквітне! По-іншому не може бути й не буде!
Агресор усе ще сподівається, що ми втомимось - від обстрілів, від жахів і тягот війни. Нехай не сподівається – не втомимося! Триматимемося стільки, скільки треба. І кожен із нас має підтримати хоча б одну людину поряд. Це якраз і називається тримати стрій. Тримати стільки, скільки треба. Вони ще не знають, з ким зв’язалися! Враховуючи, як героїчно наші воїни б’ють ворога, я переконаний, що перемога не за горами. Обов’язково переМОЖЕМО!
Дякую Збройним Силам, Нацгвардії, прикор­донникам, лікарям, рятувальникам, тероборонівцям, працівникам спецслужб, які бережуть життя мирних жителів. Дякую кожному цивільному, хто веде себе як людина.
Трудимося кожен на своєму фронті!
Все буде Україна! Все буде Новомосковськ!
Слава Україні!"