ВСЕ

За наслідками ДТП звільнено лікаря міської лікарні, який не надав допомогу дворічній дівчинці

А начмеду лікарні оголошено догану. Про це одразу після трагедії повідомив міський голова Сергій Рєзнік.
2 січня у Новомосковську на перехресті вулиць Сучкова та Зіни Білої, на зупинці «Хлібозавод», зіткнулися Daewoo Nexia і Volkswagen Polo. Від сильного удару один з автомобілів відлетів на тротуар, де в цей момент стояли люди. Серед них була 2-річна дитина. Дівчинка отримала травми, несумісні з життям.
Водій Daewoo, військовослужбовець, під час повороту ліворуч не надав перевагу автомобілю Volkswagen Polo, який рухався йому назустріч. Удар припав на водійську сторону Volkswagen. Від удару автомобіль відлетів на тротуар, де стояли люди.
Швидку допомогу мати очікувати не стала, а приватною машиною направилася до міської лікарні.
За даними спеціалізованої прокуратури Південного регіону, 27-річний військовослужбовець, який був за кермом Daewoo, затриманий. Зараз з'ясовуються всі обставини ДТП, призначені експертизи. Затриманому готують повідомлення про підозру у вчиненні злочину і клопотання до суду щодо обрання запобіжного заходу. Відкрито кримінальне провадження за ч.2 ст. 286 (порушення правил безпеки руху, що спричинило смерть потерпілого).
Міський голова С.Рєзнік невідкладно відреагував на кричущий факт: лікар, до якого звернулася мати дитини, не надав першу медичну допомогу дворічній дівчинці, яка постраждала у ДПТ. В результаті з міської лікарні дівчинку довелося везти до районної, але вона померла від отриманих травм. 
«Я взагалі не розумію, як можна прокоментувати такі дії лікаря. Ми зробили висновки, в тому числі й кадрові. Будемо надалі проводити розслідування, внаслідок чого таке сталося і як зробити, щоб це більше ніколи не повторювалося. Це жахлива трагедія для батьків та рідних дівчинки і для всього міста», – заявив Сергій Рєзнік.
Він висловив глибокі співчуття родині загиблої.