ВСЕ

Дарунки новомосковцям від Українського інституту книги

Новомосковська центральна міська та центральна дитяча бібліотеки увійшли до переліку бібліотек, на які чекало поповнення книжкових фондів від Українського інституту книги. Вже на початку січня 2021 року до нас надійшло 827 новеньких видань від найвідоміших українських видавництв, щоб згодом опинитися у руках всіх читаючих містян. Пощастило не тільки дорослим читачам, на яких чекають 317 творів українських та зарубіжних авторів, а й дітям, адже фонди центральної дитячої бібліотеки поповнилися на 510 новеньких та яскравих книжечок для юних читайликів.
Програма поповнення бібліотечних фондів від Українського інституту книги діє вже декілька років. Цьогоріч наша бібліотека потрапила до 603 центральних бібліотек-щасливиць, які отримали таке масове надходження книг. Український інститут книги – це державна установа при Міністерстві культури України, покликана формувати державну політику у книжковій галузі, провадити промоцію книгочитання в Україні, підтримувати книговидавничу справу, стимулювати перекладацьку діяльність, популяризувати українську літературу за кордоном.
Поповнення фондів новими україномовними книжками в такій кількості за один раз у бібліотеці бувають не часто, тож фахівці абонементу, читального залу, юнацького відділу ЦМБ та бібліотекарі центральної дитячої бібліотеки висловлюють величезну подяку Українському інституту книги, Міністерству культури та інформаційної політики України, авторам та видавцям за надану можливість новомосковцям долучитися до сучасної української та зарубіжної літератури.
Книги мають дуже різну жанрову та тематичну направленість: художня, наукова й фахова література; романи, детективи, фентезі і пригоди, біографії, нон-фікшн у галузі психології та саморозвитку, історична література, дитячі твори на будь-який смак і колір. Ми впевнені, що навіть найвибагливіший читач знайде для себе щось цікаве. Всі книги в твердій обкладинці, мають гарне естетичне оформлення та офсетний друк. Особливою позначкою всіх новинок є наліпка на обкладинці помаранчевого кольору, за якою книгу можна легко ідентифікувати як подарунок від Українського інституту книги.
Книги проходять реєстрацію у відділах та незабаром будуть доступні містянам. Читайте більше якісних історій разом з нами, досягайте звершень, а бібліотека готова стати вам у цьому найкращим другом та найпершим помічником!

Адміністрація міської ЦБС