ВСЕ

Старт навчального року: що нового у Новомосковську

Щойно на подвір'ї ліцею № 11 почалася педагогічна конференція, в якій беруть участь керівники навчальних закладів міста, міський голова Сергій Рєзнік, заступник міського голови Ольга Тихонова.
З доповіддю про аналіз роботи за минулий навчальний рік та пріоритетні напрямки роботи в новому навчальному році виступає начальник управління освіти Ірина Рябоконь. Визначаються пріоритетні шляхи вирішення проблем, що стоять перед освітянами міста, напрацьовуються можливі форми організації освітнього процесу в разі погіршення епідеміологічної ситуації (а на сьогодні маємо не надто оптимістичну картину в Новомосковську - протягом останнього тижня щодня показники захворюваності на COVID-19 стрімко зростають, а населення міста масово ігнорує визначені обмеження і правила, передусім у магазинах і транспорті).
Учора для педагогів на базі різних навчальних закладів були організовані методичні зайняття з обміну кращим досвідом роботи, інноваціями та сучасним базовим підґрунтям освітнього процесу. Вчителі й вихователі мали змогу обговорити питання організації інклюзивного простору, занять з дітьми з особливими освітніми потребами, створення освітнього медіапростору, застосування прийомів психологічного розвантаження учнів тощо.
Нагадаємо, в Новомосковську зроблено перші кроки з реформування системи загальної середньої освіти: рішенням сесії затверджена чітка Програма розвитку освіти міста на 2021-2025 роки, заклади ЗСО трансформовані і в місті вже з 1 вересня почнуть функціонувати 4 ліцеї та 13 гімназій, ліквідовано науково-методичний кабінет управління освіти. 
Конференція триває. Детально про її результати  читайте в наступному номері "Новомосковської правди"