ВСЕ

Навіщо відбулася ротація серед депутатів міської ради від "Слуги народу"?

Під час сесії, що відбулася 30 березня, депутати розглянули заяву депутата Новомосковської міської ради від політичної партії «Слуга народу» Сергія Алєксєйченка про складання ним депутатських повноважень.
С.Алєксєйченко – житель Кривого Рогу, на виборах до Верховної Ради у 2019 році був довіреною особою кандидата в нардепи Владислава Бородіна у 38-му виборчому окрузі. У вересні 2019 за поданням приведеного до присяги Віктора Літвіщенка став його заступником (до листопада 2020).
На місцевих виборах 2020 року став депутатом міської ради, набравши 93 голоси по територіальному виборчому округу №4 (за нього голосували виборці на дільницях у школах №№ 12, 13, 14, БК ім.Гончара, Геофізика).
Про численні скандали, в яких фігурував С.Алєксєйченко, неодноразово повідомляли ЗМІ, у т.ч. й практично всі загальнодержавні. Серед них відзняте прихованою камерою куріння бонга, імовірно з марихуаною. Таке ж відео, де він разом з чиновницею Держпраці вигадують скарги нібито від працівників різних фірм про порушення з боку їхніх роботодавців. Подібні фейкові заяви складають, щоб потім штрафувати підприємців на величезні суми, або ж вимагати від них хабара за «закривання очей» на начебто виявлені недоліки. Це вже не кажучи про «дрібні» витівки, як, наприклад, надмірне вживання спиртного в кафе з наступним побиттям жінки, про що поліцією зареєстровано повідомлення про скоєння кримінального правопорушення (див. фото).
Звичайно, лише суд може встановити, хто там фігурує на відео і хто кому спричинив струс мозку. Лише після вироку суду можна назвати людину злочинцем. Але, очевидно, в керівництві місцевих «слуг народу» знають дещо більше, ніж ми. Тому, аби невдовзі брудне тавро не заплямувало партію, заздалегідь звільняються від осіб, які її можуть скомпрометувати. Хоча там і без Алєксєйченка таких вистачає (про це – в найближчих номерах "Новомосковської правди", буде цікаво).
Тепер міська територіальна виборча комісія приведе до присяги наступного депутата з виборчого списку цієї партії.