ВСЕ

Свідомий вибір професії - запорука успіху

Протягом вересня Новомосковський фаховий коледж економіки та права ім. С.В. Литвиненка спільно з Новомосковським міськрайонним центром зайнятості провели зустрічі з майбутніми абітурієнтами міста у рамках проєкту «Профорієнтаційний вернісаж «Мій вибір – успіх та професійна кар’єра!»
Понад 360 учнів 9-х класів шкіл міста долучилися до проєкту, отримавши можливість познайомитись із навчальним закладом.
Фахівчиня з профорієнтації відділу активної підтримки безробітних Новомосковського міськрайонного центру зайнятості Ірина Санжаревська, спілкуючись з учнівською молоддю, акцентувала увагу майбутніх випускників на важливості вибору професії для кожної людини. Спрямовуючи учасників до  активного та свідомого пошуку власного покликання, Ірина ознайомила присутніх з послугами служби зайнятості для молоді та запросила на індивідуальні професійні консультації до центру зайнятості. 
Студенти фахового коледжу у цікавій формі презентували  школярам свої спеціальності, ділилися враженням від навчального процесу та розповідали, як проводять вільний час. Цікавинкою для присутніх стали проєкти, до яких постійно долучаються студенти коледжу.