ВСЕ

У Новомосковську встановлять 7 спортмайданчиків

До кінця 2021 року у Новомосковську з'являться кілька сучасних спортивних комплексів з віртуальним тренером. Їх встановлять в рамках програми Президента «Здорова Україна», що покликана зробити здоровий спосіб життя частиною українського менталітету.
Спортмайданчики встановлять по всій Україні, у т.ч 251 – на Дніпропетровщині, фактично в кожному місті й селі. Середня вартість мультифункціонального майданчика площею 140 кв.м - близько пів мільйона гривень. Вони матимуть травмобезпечне гумове покриття з розміткою із зображенням координаційної драбини для стрибків, віджимань, круги для зигзагових стрибків та віджимань, компас для нахилів, випадів, мітки для занять TRX.
У комплект спорткомплексу входять підвісна система з рукоятей, шведської стінки, канатної сітки та перекладини для віджимання, рукохід-драбина, лавка з упором для преса, подвійні бруси і упор для віджимань, потрійний турнік, 3 тумби для стрибків і навіть лавочка, урна для сміття й інформаційний стенд.
Нововведення полягає в тому, що будь-хто зможе підійти до таблички «Тренуйся тут», навести камеру свого смартфона на QR-код, вибрати собі рівень складності тренування, після чого «віртуальний тренер» надішле йому комплекс вправ і рекомендацій, яких потрібно дотримуватися.
Гарантія на майданчик – 3 роки. Реалізацією проєкту в області займається Управління молоді та спорту обласної державної адміністрації. Воно вже оголосило тендер в системі ProZorro. Аукціон відбудеться 28 вересня 2021 року.
У Новомосковську планують встановити 7 таких майданчиків, конкретні адреси поки що уточнюються. Термін виконання робіт підрядною організацією, яка виграє тендер, – до 20 грудня 2021 року.