ВСЕ

Стали відомі прізвища переможців Першого міського фестивалю-конкурсу «Новорічно-різдвяний віночок-2022». ФОТО

7-го січня біля головної міської ялинки нагородили переможців Першого міського фестивалю-конкурсу «Новорічно-різдвяний віночок-2022».

- Ми започаткували цей новий для нашого міста конкурс з метою популяризції й збереження народних звичаїв, традицій та обрядів, - розповіла начальниця управління культури, спорту та туризму Ірина Ялова. – До участі ми запросили творчих городян будь-якої вікової категорії, які представили виготовлені власними руками різдвяні віночки. Як бачимо на представленій виставці робіт, це композиції як з природних, так і штучних матеріалів. Але всі вони прекрасні, виконані з душею, відрізняються вишуканим художнім смаком і оригінальністю. Ще однією нашою метою є виявлення нових талантів, розвинути творчі здібності яких зможуть наші кваліфіковані педагоги.

У фестивалі-конкурсі взяли участь як окремі виконавці, так і цілі творчі колективи, а найбільшу активність виявили учні навчальних закладів.
Тож журі оголосило результати конкурсу в різних номінаціях, присудивши дипломи лауреатів у кожній номінації та віковій категорії. Дипломи та заохочувальні подарунки вручили заступник міського голови Сергій Адамян і начальниця управління культури, спорту та туризму Ірина Ялова:

Гімназія № 1

- у номінації «Різдвяна Зірка»: диплом 1 ступеня у другій середній віковій категорії - Васіна Мілена, керівник Марія Удод;
- у номінації «Новорічно-різдвяний віночок»:
диплом 3 ступеня у старшій першій віковій категорії - Лісняк Руслан, керівник Ірина Усенко;
диплом 3 ступеня у середній другій віковій категорії - Шалда Марина, керівник Юлія Попова;
диплом 3 ступеня у середній другій віковій категорії - нагороджуються Лазуренко Софія і Тафійчук Іван, керівник Інна Науман;
диплом 2 ступеня у середній другій віковій категорії - Ломана Аліна, керівник Інна Науман;
диплом 2 ступеня у молодшій другій віковій категорії - Сьомов Тимур, керівник Юлія Попова;
диплом 2 ступеня у середній першій віковій категорії - Фурса Єва, керівник Юлія Попова.

Гімназія № 2

- у номінації «Різдвяна Зірка»: диплом 1 ступеня у старшій першій віковій категорії - учні 9-б класу, керівник Геннадій Караванченко;
- у номінації «Новорічно-різдвяний віночок»:
диплом 3 ступеня у середній другій віковій категорії - Біла Ліза, керівник Юлія Лавриненко;
диплом 1 ступеня у середній першій віковій категорії - Гутник Дар’я, Бондаренко Поліна, Івченко Марія, Іларіонова Катерина, керівник Юлія Лавриненко;
диплом 1 ступеня у старшій першій віковій категорії - Няньчук Назарій, керівник Олена Федоряцька.

Гімназія № 3

- у номінації «Різдвяна Зірка»: диплом 2 ступеня у змішаній першій віковій категорії - творча група, керівник Інна Мамрак;
- у номінації «Новорічно-різдвяний віночок»:
диплом 3 ступеня у змішаній першій віковій категорії - творча група, керівник Інна Мамрак.

Гімназія № 4

- у номінації «Різдвяна Зірка»: диплом 1 ступеня у змішаній другій віковій категорії - Ковтуненко Владислав та Канькова Софія, керівник Олена Андрущенко.

Гімназія № 5

- у номінації «Новорічно-різдвяний віночок»:
диплом 3 ступеня у молодшій другій віковій категорії - Токаренко Варвара, керівник Ольга Акіменко.
диплом 3 ступеня у змішаній першій віковій категорії - Скляр Марина і Скляр Дмитро, керівник Ольга Акіменко.

Ліцей № 6

- у номінації «Різдвяна Зірка»: диплом 1 ступеня у старшій другій віковій категорії - творча група учнів «Сяйво» - Баришева Варвара, Ушакова Марія, Таладіон Світлана, Гаража Богдана, Коряк Ярослава, Унгер Поліна, керівники Наталія Войко, Наталія Стєклова, Інна Поймьонова.

Гімназія № 7

- у номінації «Новорічно-різдвяний віночок»:
диплом 1 ступеня у середній першій другій віковій категорії - творча група 5-Б класу, керівник Світлана Тишевська;
диплом 1 ступеня у старшій першій віковій категорії - Муленко Катерина.

Гімназія № 8

- у номінації «Новорічно-різдвяний віночок»:
диплом 2 ступеня у молодшій першій віковій категорії - учасники гуртка «Умілі ручки», керівник Наталія Шушакова;
диплом 1 ступеня у середній другій віковій категорії - Спаліт Артем і Спаліт Анастасія, керівник Тетяна Спаліт.

Ліцей № 11

- у номінації «Різдвяна Зірка»: диплом 2 ступеня у старшій першій віковій категорії - Шабанова Анастасія, Мельникова Вікторія, Шевченко Софія, керівник Юлія Богуш;
- у номінації «Новорічно-різдвяний віночок»:
диплом 2 ступеня у старшій першій віковій категорії - Махно Аліса, Бирса Ірина, Бевз Кіра, Чабаненко Аліна, Картавих Ксенія, Хоружа Анна, керівник Юлія Богуш;
диплом 1 ступеня у середній першій віковій категорії - Горобець Олександра.

Гімназія № 12

- у номінації «Різдвяна Зірка»: диплом 1 ступеня у дорослій першій віковій категорії - Тарасенко Анна.
- у номінації «Новорічно-різдвяний віночок»: диплом 1 ступеня у середній першій віковій категорії - творча група учнів 6-Б класу, автор Фрасоля Марія, керівник Валентина Криворучко.

Гімназія № 13

- у номінації «Різдвяна Зірка»: диплом 2 ступеня у змішаній першій віковій категорії - творча група учнів, керівник Віталіна Коліуш.
- у номінації «Новорічно-різдвяний віночок»: диплом 1 ступеня у середній другій категорії - творча група учнів: Джамалова Анастасія, Глущенко Вероніка, керівник Віталіна Коліуш.

Гімназія № 14

- у номінації «Новорічно-різдвяний віночок»: диплом 1 ступеня у середній другій віковій категорії - творча група учнів 7-А класу, керівник Ніна Зайченко.

Гімназія № 15

- у номінації «Різдвяна Зірка»:
диплом 1 ступеня у молодшій першій віковій категорії - Савченко Кіра, керівник Лариса Червоноштан;
диплом 1 ступеня у молодшій першій віковій категорії - Книш Дмитро, керівник Лариса Червоноштан;
диплом 1 ступеня у змішаній першій віковій категорії - творча група учнів 4–А класу, керівник Тетяна Дубенко;
- у номінації «Новорічно-різдвяний віночок»:
диплом 1 ступеня у середній другій віковій категорії - Коростильова Анастасія, керівник Тетяна Дубенко;
диплом 1 ступеня у молодшій першій віковій категорії - Чабаненко Поліна, керівник Валентина Зінченко;
диплом 1 ступеня у молодшій першій віковій категорії - Папуша Поліна, керівник Валентина Зінченко;
диплом 3 ступеня у середній першій віковій категорії - колектив учнів 6-Б класу, керівник Тетяна Сириця;
диплом 2 ступеня у молодшій другій віковій категорії - Марюхіна Вікторія, керівник Тетяна Судзіловська.

Гімназія № 16

- у номінації «Різдвяна Зірка»:
диплом 1 ступеня у старшій першій віковій категорії - творчий колектив 8 класу, керівник Світлана Голіченко;
- у номінації «Новорічно-різдвяний віночок»:
диплом 2 ступеня у старшій першій віковій категорії - творчий колектив 8 класу, керівник Світлана Голіченко.
диплом 1 ступеня у середній першій віковій категорії - Леонов Тимур;
- у номінації «Новорічно-різдвяний віночок»:
диплом 2 ступеня у середній першій віковій категорії - Леонов Тимур;
диплом 3 ступеня у молодшій другій віковій категорії - Жуков Кирило, керівник Марина Гребенюк;
диплом 2 ступеня у середній другій віковій категорії - Панченко Богдан, керівник Анна Нестерова.

Гімназія № 17

- у номінації «Різдвяна Зірка»:
диплом 2 ступеня у молодшій другій віковій категорії - Сібєлєва Марія, керівник Наталія Гудіченко;
дипломом 1 ступеня у молодшій другій віковій категорії - Гущіна Марія, керівник Наталія Гудіченко.
- у номінації «Новорічно-різдвяний віночок»:
диплом 3 ступеня у старшій першій віковій категорії - Махрова Дар’я, Торіков Артем, Давидов Артем, Вовченко Діана, Рогоза Тетяна, керівник Лариса Ліхоткіна;
диплом 1 ступеня у молодшій другій віковій категорії - Копилова Анастасія, Карпенко Вероніка, Вовченко Іванна, Гриценко Кирило, Полторуха Дмитро, Жарікова Катерина, керівник Наталія Гудіченко;
диплом 1 ступеня у середній першій віковій категорії - Пронькова Дар’я, керівник Іраїда Мачковська.

Ліцей № 18

- у номінації «Різдвяна Зірка»: диплом 2 ступеня у змішаній другій віковій категорії - Ковіка Олександр і Ковіка Ярослав, керівник Оксана Ковіка;
- у номінації «Новорічно-різдвяний віночок»:
диплом 3 ступеня у старшій першій віковій категорії - Панюта Анастасія, керівник Ельвіра Волощенко;
диплом 1 ступеня у середній першій віковій категорії - Заврайська Поліна, керівник Ельвіра Волощенко;
диплом 1 ступеня у молодшій другій віковій категорії - Постникова Поліна (учасниця гуртка «Іграшкові сувеніри» Центру позашкільної роботи), керівник Людмила Герман;
- у номінації «Різдвяна Зірка»:
диплом 1 ступеня у дорослій другій віковій категорії - Олександра Матвієнко.
диплом 1 ступеня у дорослій другій віковій категорії - Ірина Гордієнко (учасниця майстерні «Світ ляльок»), керівник Валентина Волошина;
- у номінації «Новорічно-різдвяний віночок»:
диплом 1 ступеня у дорослій другій віковій категорії - Ірина Гордієнко, керівник Валентина Волошина;
- у номінації «Різдвяна Зірка»: диплом 1 ступеня у дорослій другій віковій категорії - заступник директора Новомосковського будинку культури ім.О.Гончара Світлана Вдовіна.

НАЙВИЩУ НАГОРОДУ ФЕСТИВАЛЮ-КОНКУРСУ - ГРАН-ПРІ ОТРИМАЛИ:

- у номінації «Різдвяна Зірка»:
«Гран-прі» у молодшій першій віковій категорії - учні гімназії № 8, учасники гуртка «Умілі ручки», керівник Наталія Шушакова;
«Гран-прі» у середній другій віковій категорії - учениця гімназії № 14, учасниця «Майстерні юного творця» Шахгєльдієва Айсель, керівник Олена Сіряченко;
«Гран-прі» у дорослій віковій категорії - Матвієнко Олександра;
- у номінації «Новорічно-різдвяний віночок»:
«Гран-прі» у змішаній другій віковій категорії - учні гімназії № 4 Варнавська Уляна та Раковська Джаніка, керівник Олена Андрущенко;
«Гран-прі» у змішаній першій віковій категорії - творча група учнів «Сяйво» ліцею № 6 Баришева Варвара, Ушакова Марія, Таладіон Світлана, Гаража Богдана, Коряк Ярослава, Унгер Поліна, керівник Ольга Дишлюк;
«Гран-прі» у середній першій віковій категорії - учень гімназії № 17 Вовк Ярослав, керівник Маргарита Вовк.
- Різдвяний віночок і Віфлеємська Зірка – це символи Нового року і Різдва, вони є прикрасою цих свят і на вулиці, і у мене в квартирі. Я взяв участь у конкурсі, бо такі прикраси мені дуже подобаються, вони красиві. Зірку мені допомагала робити мама Катя, - поділився враженнями лауреат диплому 1 ступеня у молодшій першій віковій категорії Діма Книш.
Зі святом! Христос народився!