ВСЕ

Привітали зі столітнім ювілеєм

12 січня в колі великої дружної родини відзначає свої пройдені 100 років життєвого шляху мешканка вулиці Лугової Шкурко Калерія Захарівна
Прожити вік - значить ототожнювати себе з цілою епохою. Калерія Захарівна народилася в часи розрухи після громадянської війни й іноземної інтервенції, стала практично ровесницею Української Національної Революції та створення Радянського Союзу - і пережила його! На її долю випало три Голодомори, репресії, Друга світова війна, відбудова і перебудова, становлення незалежної України.
Ця тендітна жінка, незважаючи на нелегку долю, зберегла запал життєлюбства й бадьорості, має прекрасну пам’ять і почуття гумору, залюбки ділиться спогадами про пережите та гарним настроєм. Наразі вона є найстаршою жителькою Новомосковська.
Родом Калерія Захарівна з Удмуртії, в Іжевську закінчила 7 класів, медичний технікум, одружилася з вихідцем із Новомосковська. З початком війни чоловік пішов на фронт танкістом, а вона працювала у військовому госпіталі медсестрою.
Після війни чоловікові-інвалідові необхідно було лікуватися й змінити клімат. Тому переїхали спочатку в Грузію, а потім, у 60-х роках, у Новомосковськ, на його батьківщину. Тут працювала медсестрою в туберкульозному (ФОТО), хірургічному та пульмонологічному відділеннях міської лікарні, має 52 роки робочого стажу.
Виростила п’ятьох дітей – трьох синів і двох доньок, з яких уже залишилася живою лише одна донька. Чоловік Яким Маркович помер 20 років тому. Калерія Захарівна має 4 онуків, 8 правнуків і 3 праправнуків, увагою й турботою яких дуже тішиться.
З нагоди знаменної дати ювілярка від керівників міста, Управління праці та соціального захисту населення, міської організації ветеранів отримала вітання, квіти, подарунки, матеріальну допомогу, побажання міцного здоров’я й душевного спокою.