ВСЕ

Почесну громадянку Новомосковська Світлану Григорівну Кульбашну привітали з 90-літнім ювілеєм

Почесна громадянка міста Новомосковська. Директорка школи з більш ніж 30-літнім стажем. Відмінниця освіти СРСР та України. Учитель-професіонал, має 47 років педагогічного стажу. Заслужений працівник культури України. Депутатка Новомосковської міської ради семи (!) скликань поспіль. Дипломант Всесвітньої виставки "Освіта-2007". Її ім'я занесене до книги «Видатні жінки України». 35 років поспіль вона очолювала жіночу раду Новомосковська. І все це – про неймовірну непосидючу жінку з активною життєвою позицією Світлану Григорівну Кульбашну, яка ніколи не стояла осторонь життя міста.
Її беззаперечні заслуги перед містом не вичерпуються величезним переліком нагород, звань і почесних грамот. Вони вимірюються ступенем поваги та любові її колишніх учнів, які вже самі давно стали батьками й дідусями, шквалом привітань у день народження від керівництва міста, ветеранської організації, родичів, друзів та колег-освітян.
Щиро вітаємо Світлану Григорівну з визначним ювілеєм, бажаємо міцного здоров’я, бадьорості духу і тіла! Низький Вам уклін за багаторічну працю на рідне місто!