ВСЕ

Вітаємо! Перший майстер спорту з боксу в Новомосковську за 30 років незалежності

Вихованець секції боксу міської ДЮСШ Ліпаріт Устян на міжнародному турнірі в серпні цього року виконав норматив майстра спорту з боксу і нещодавно, якраз напередодні свого 23-річчя, отримав посвідчення володаря цього почесного спортивного звання.
- Ліпаріта у шестирічному віці в секцію привів батько, - розповів тренер ДЮСШ Андрій Безменко. - Меружан Овсепович теж свого часу серйозно займався боксом, тож задатки бійцівських якостей у його сина не випадкові. Хлопчик одразу на заняттях проявив наполегливість і старання, чітко виконував установки тренера. І вже невдовзі на змаганнях почав показувати непогані результати. Я його завжди ставив у приклад іншим хлопцям за дисциплінованість і неабияку завзятість.
Закінчив 6-у школу, Дніпровське вище училище фізичної культури. Дивлячись на спортзал, в якому тренується Ліпаріт, мимоволі ловиш себе на думці: як тут напружено не займатися, якщо над рингом висить величезний плакат з надзвичайно мотивуючими словами: «Коли ти пропускаєш тренування, тренується хтось інший, щоб надрати тобі з#дницю!»
За весь час виступів Ліпо (так його називають друзі) провів 189 боїв, у 162 з них виходив переможцем. Причому, серед них були і 15 міжнародних зустрічей, 11 з яких він виграв.
Ліпаріт є багаторазовим чемпіоном області, чемпіоном матчевої зустрічі Україна – Польща, два роки поспіль - фіналіст Кубку України, фіналіст чемпіонату України серед студентів (він щойно закінчив вивчати правознавство в Дніпровському національному університеті ім. О.Гончара), фіналіст міжнародного турніру класу «А» пам’яті майстра спорту СРСР Миколи Мангера.
- Я вдячний своєму батькові, а також Андрію Григоровичу Безменку за те, що вони виховали в мені характер спортсмена, навчили наполегливо трудитись і ніколи не здаватися, йти до своєї цілі попри будь-які перешкоди, - сказав Ліпаріт.
Зараз він напружено тренується під керівництвом тренерів Андрія Безменка і Едварда Погосяна, адже уже стартував чемпіонат України. А в планах – дебют на професійному рингу.
Вітаємо Ліпаріта Устяна з присвоєнням почесного спортивного звання, а його тренерів – з чудовими результатами тренерської роботи. Бажаємо вам здоров’я, енергії, вдалих виступів у рингу з гідними суперниками. Віримо, що Новомосковськ виховає ще не одного майстра спорту України з боксу. Так тримати!