ВСЕ

Перша сесія новообраної міської ради

Пройшла перша сесія Новомосковської міської ради нового скликання. Присягу склав новообраний міський голова Сергій Рєзнік і 30 депутатів з 38 обраних.
Чому 30? Двоє хворіють. П’ятеро тягнули з написанням заяв до Територіальної виборчої комісії про свою реєстрацію. А коли заяви були написані, ТВК не змогла зібратися на засідання через захворювання більше половини її членів. Ще один із потенційних депутатів, якого ми обрали одразу і в міську, і в районну ради, досі не визначився, в якій раді бажає працювати, і не подав відповідної заяви.
Тож 8 депутатів складуть присягу й набудуть депутатських повноважень на наступній сесії.
У порівнянні зі списком депутатів, який ТВК офіційно оприлюднила в попередньому номері "Новомосковської правди", відбулися зміни: від депутатства відмовилася Наталія Балахніна («Слуга народу»), замість неї повноважень набула Решетняк Тетяна Юріївна, директор міського Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг). Натомість, забігаючи наперед, зазначимо, що Наталія Балахніна увійшла до складу виконкому.
Також відмовився від депутатства Барсук Олександр Михайлович («Українська перспектива» Вілкула), замість нього депутатом став наступний у списку - його син Барсук Михайло Олександрович, який уже був депутатом міської ради кількох попередніх скликань.
Секретарем міської ради таємним голосуванням 25 голосами «за» було обрано Володимира Арутюнова. Міський осередок партії ОПЗЖ, який він очолює, набрав найвищу кількість голосів у Новомосковську й має найбільше депутатів у міській раді.
За призначення заступників міського голови проголосували «за» 24 депутати.
Першим заступником міського голови став ЗДРЕНИК Тарас Миронович. За розподілом функціональних обов’язків йому підпорядковуватимуться управління ЖКГ та КБ, відділ земельних відносин, відділ містобудування та архітектури.
Заступники міського голови з питань діяльності виконавчих органів:
- ТКАЧУК Геннадій Анатолійович;
- ТИХОНОВА Ольга Сергіївна;
- ХАНОВА Катерина Павлівна;
- АДАМЯН Сергій Погосович;
- ЗАЙЦЕВ Альберт Альбертович.
Керуючим справами виконкому затверджено КЛИМЕНОВА Якова Михайловича.
З 20 листопада припинено повноваження Дакової Тетяни Дмитрівни на посаді заступника міського голови – начальника фінансового управління та Алєксєйченка Сергія Володимировича на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів.
Депутати 28 голосами «за» утворили виконком у новому складі:
1. РЄЗНІК Сергій Олександрович.
2. АРУТЮНОВ Володимир Левонович.
3. КЛИМЕНОВ Яків Михайлович.
4. ЗДРЕНИК Тарас Миронович.
5. АДАМЯН Сергій Погосович.
6. БАЛАХНІНА Наталія Анатоліївна.
7. БЕЗКРОВНА Людмила Олексіївна.
8. ГОРБОВ Михайло Михайлович.
9. ГОРОШКО Сергій Григорович.
10. ДЕРИЛО Андрій Васильович.
11. ЛОМАКО Ігор Петрович.
12. ЛИТВИНЕНКО Вадим Сергійович.
13. ТИШЕВСЬКА Світлана Іванівна.
14. ЧАЙКІН Андрій Володимирович.
15. ШАПОВАЛОВА Лариса Григорівна.
Перед голосуванням кожного з кандидатів на посади заступників і членів виконкому заслухали, задали питання.
- Скільки я живу, належної уваги розвиткові Кулебівки ніхто ніколи не приділяв, - зазначив у своєму виступі один з трьох представників цього мікрорайону в складі новообраного виконкому Андрій Чайкін. – Будемо працювати, щоб поліпшити його інфраструктуру і щоб наш мікрорайон нарешті почав відповідати статусу міста.
За словами міського голови, до складу виконкому, як він і обіцяв перед виборами, увійшли авторитетні жителі основних мікрорайонів Новомосковська, і така ротація триватиме й надалі, щоб якомога більше активних городян, передусім жителів приватного сектора, мали змогу брати участь у роботі міської влади і впливати на ухвалення рішень щодо розвитку територій.
Депутати визначилися зі складом постійних депутатських комісій та встановили розмір оплати праці міському голові. Як зазначила начальник відділу кадрової роботи виконкому Тетяна Мороз, від отримання премій Сергій Рєзнік офіційно відмовився. Нагадаємо, він це анонсував на зустрічах з виборцями, маючи на меті економити кошти міського бюджету.
З обранням на посаду міського голови Сергія Рєзніка привітали присутні на сесії настоятелі православних конфесій Новомосковська, на пам'ять вручили освячені ікони з побажаннями службових успіхів.
- Хочу висловити надію, що ми разом плідно попрацюємо на користь городян, які нас обрали, - підсумував сесію міський голова. - Перед нами багато викликів, але я переконаний, що, об’єднавши зусилля, ми їх подолаємо. Впевнений, що у нас все вийде і ми будемо чесно дивитися в очі виборцям.