Соціум

Діалог Поколінь

Турбота та увага до старшого покоління — показник здоров'я суспільства й індикатор майбутнього.
Проєкт «Діалог Поколінь» створений Сергієм Рєзніком у 2002 році з метою підтримки ветеранського руху в Новомосковську, надання допомоги людям похилого віку, виховання молодшого покоління на принципах поваги до старших, увічнення пам'яті про події історії нашого рідного краю. Проєкт був покликаний стати «мостом» в спілкуванні, передачі досвіду та усної історії між поколіннями новомосковців, наступності поколінь. 
Цей проєкт знайшов своє продовження та в діяльності ГО «Наш Новомосковськ». 
На постійній основі актив організації бере участь в різних заходах і привітаннях до ювілейних та пам'ятних дат ветеранського руху, сприяє і надає матеріальну допомогу для активної діяльності ветеранських організацій на території міста Новомосковськ, допомагає людям похилого віку. 
Спільно з Радою ветеранів Новомосковська проводимо зустрічі «У колі друзів» для новомосковців похилого віку. Активно співпрацюємо з Територіальним центром, надаючи допомогу його підопічним. Цікавими та пізнавальними були поїздки до Ботанічного саду, на концерт Симфонічного оркестру, музеїв (м. Дніпро), кінотеатрів, виїзди на природу та багато іншого. Також хорошою традицією в Новомосковську стали святкові заходи, які ми проводимо до Дня Перемоги та до Дня міста. 
У 2012 році з ініціативи та за фінансової підтримки лідера ГО «Наш Новомосковськ» Рєзніка С. О. був встановлений меморіал «Пам'ятаємо заради майбутнього» пам'яті розстріляних мирних жителів Новомосковська нацистськими загарбниками в роки окупації міста. 
У 2015 році за підтримки Рєзніка С. О., випустили книгу "Новомосковщина на зламі історії та долі" (автор книги Костянтин Мешко). 
У 2019 році для близько 8 тис. жителів міста старшого покоління оформлена безкоштовна підписка на газету «Новомосковська правда». 
Сьогодні, в умовах пандемії, ми продовжуємо активно працювати й вже організували адресну доставку продуктових наборів для новомосковців похилого віку. 
Ці кроки — прояв поваги до героїв нашого часу — тим, хто воював, відновлював і будував наше місто. 
У Новомосковську сьогодні живе 16 фронтовиків, які є носіями історії Другої Світової війни. Є ще діти війни, яких в десятки разів більше, і ветерани праці, які підіймали наше місто з руїн. Ці люди будували з вірою та надією у щасливе майбутнє власних дітей. Це наші новомосковці, які показали нам, молодшому поколінню, гідний приклад мужності та патріотизму, любові до рідної землі, нашому місту. 
Ми пишаємося вами! 
Спасибі вам велике за все, що ви зробили для нас! 
Щаслива та успішна країна — це там, де цінують та з повагою ставляться до людей старшого покоління, шанують свою історію та своїх ветеранів і впевнено дивляться в день завтрашній. 
Наш обов'язок пам'ятати про це! 
В цьому суть нашого «Діалогу поколінь».