Політика

Онлайн-трансляціями з міської ради опікуватиметься виконком

Чимало городян виявляють бажання слідкувати за діями міської влади в онлайн-режимі. Дехто з місцевих блогерів намагається заповнити цю прогалину в роботі керівництва міста і транслює засідання міської ради, виконкому, наради тощо. Але якість цього відео-контенту надто низька: подивитися ще можна, а ось послухати – не дуже…
З найближчої сесії міської ради трансляції заходів «наживо» стануть обов’язком прес-служби виконкому.
Наразі вирішуються питання належного технічного забезпечення прямих ефірів. Заявлена мета – максимальна відкритість влади і підконтрольність її жителям міста.
Зміни очікуються і в наповненні офіційного веб-сайту міської ради. Він абсолютно не користується попитом у городян через незручну навігацію та відсутність корисної інформації. Єдиний плюс – сайт є. В новому керівництві міста заявили про наміри перетворити його на основне джерело отримання жителями міста інформації про діяльність влади. Так, як це й повинно бути.
ДОВІДКОВО. Газета «Новомосковська правда» продовжує виходити в обсязі і строки, зазначені у вихідних даних газети.
Газета розповсюджується безкоштовно для тих городян, хто виявив бажання її отримувати.
Той, хто раніше вже замовляв доставку газети і повідомляв свою адресу, буде отримувати газету і в наступному році. Для цього НЕ ТРЕБА телефонувати в редакцію - Ви вже є в базі даних наших читачів.
Щоб подати оголошення та замовити безкоштовну доставку газети (стосується тих, хто не отримує газету і хоче долучитися до числа читачів) чи у разі проблем з її доставкою телефонуйте 096-497-10-84.