ВСЕ

Юна новомосковська боксера Настя Таран прийшла у спорт випадково і стала чемпіонкою Європи

У столиці Боснії і Герцеговини м.Сараєво завершився чемпіонат Європи серед юнаків і дівчат віком 13-14 років. У змаганнях виступили 274 боксери з 25 країн.
У підсумку збірна України завоювала 23 медалі й посіла друге загальнокомандне місце серед країн Старого Світу.
У фінальних боях взяли участь 16 вітчизняних боксерів, представники нашої збірної здобули 10 перемог з 11 можливих. Оплесків заслужили всі чемпіони європейської першості, але справжнім відкриттям змагань стала спортсменка з Новомосковська Анастасія Таран (вагова категорія до 60 кг), яка була визнана найкращою боксеркою змагань.
Це був дійсно справжній «таран» – Настя в першому бою розгромила представницю Росії, в другому перемогла італійку, а в фінальному бою яскраво нокаутувала суперницю з Польщі. І золота медаль чемпіонки Європи – у Анастасії Таран!
- Настя взагалі випадково одягла боксерські печатки, - розповідає тренер Андрій Безменко. – До мене на заняття привели юнака, а його племінницю, семирічну Настю, родичам на час його тренувань просто нікуди було дівати, тож і вона теж спробувала боксувати. Дуже вольова, працьовита й перспективна дівчинка. Мене радують її успіхи та успіхи нашої збірної, адже це був найкращий виступ нашої юнацької команди за всю історію виступів на чемпіонатах Європи.
У Андрія Григоровича Безменка Настя займалася протягом 5 років, тепер вона вчиться в Дніпропетровському училищі фізкультури.
Вітаємо Настю і її талановитого тренера. Успіхів вам і нових перемог!