ВСЕ

Гордість міста: новомосковські діаманти

Всім відомо, що графіт в олівці і алмаз ─ це одна природна речовина. Під руками професійних ювелірів алмаз перетворюється на коштовний діамант, а графіт в олівці у руках талановитих майстрів перетворюється на дорогоцінне художнє творіння. Своїми маленькими художніми діамантами обдарували наше місто учні мистецької школи ім.М.Бровченка.
Сьогодні серед різноманіття фестивалів дитячої творчості є особливий конкурс, де оцінку дитячому творінню надає держава на рівні найвідоміших митців України. Всеукраїнський конкурс учнівської творчості під гаслом «Об’єднаймося ж, брати мої» проводиться згідно Указу Президента України, відповідно до Положення, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України, Міністерства культури і мистецтв України, Державного комітету у справах сім'ї та молоді. Метою конкурсу є популяризація творчої спадщини Т.Г.Шевченка. Критерії відбору конкурсу є надзвичайно вимогливими, проводиться він у чотири етапи, починаючи з визначення кращих робіт у закладі освіти, потім на рівні міста, третій етап – це відбір кращих з кращих на рівні області, і останній ІV етап і визначення переможців проходить у столиці України м.Києві.
У березні 2021 року були підбиті підсумки ІV етапу ХХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у номінації «Образотворче мистецтво». І переможцем визнана робота учня Новомосковської мистецької школи ім.М.Бровченка 6-річного Михайла Соколова «Закохані».
Барвистими діамантами засяяла його робота на дитячому художньому небосхилі України. І це не все! Минулого року переможцем цього конкурсу в номінації «Образотворче мистецтво» стала робота «Молодята» учениці нашої школи Каті Ільєнко. Два роки поспіль роботи наших учнів визнані кращими серед малюнків всієї України. Це неабиякий успіх і визнання талановитості наших учнів та високого професіоналізму педагогів. Тут не можна не згадати викладача художнього відділення Обухову Олену Володимирівну. Саме з її приходом до мистецької школи значно піднявся рівень художньої майстерності наших учнів. Роботами наших дітей милувалися у виставкових залах Києва, Львова, Дніпра, Кропивницького, а роботи Пінчук Софії та Щур Софії були виставлені в 2019 році на виставці, що представляла Україну у Франції.
Тож вітаємо наших переможців, їх батьків та викладача Обухову Олену Володимирівну. І на закінчення промовимо словами Тараса Григоровича Шевченка «От де люде, наша слава, слава України!»