ВСЕ

Будьмо милосердними: міський голова Сергій Рєзнік звернувся до городян

Шановні городяни! Звертаюсь до тих, хто залишається в Новомосковську у цей нелегкий час.
Чимало чоловіків взяли до рук зброю й пішли боронити Вітчизну. Інші в складі Територіальної оборони готують місто до можливого відбиття агресії. Значна частина жінок і дітей виїхали на час війни в безпечне місце. І найбільш вразливою категорією населення, яка залишилася в Новомосковську, є зараз люди похилого віку. Вони й за мирного життя складали значний відсоток населення нашого міста, а нині – й поготів. Дехто зі стареньких є свідком уже другої війни в їхньому житті.
Вони заслуговують на нашу особливу увагу та підтримку. Прошу: згадайте, чи немає літніх людей в будинках чи квартирах поряд з вами, чи давно ви їх бачили, чи давно спілкувалися. Серед них є ті, хто давно не має рідних, але зараз з’явилися й «умовно одинокі» - ті, кого залишили родичі через переїзд у зв’язку з війною. Усі вони – наші люди, усі вони - члени нашої територіальної громади. Підтримайте їх словом, підтримайте буханцем хліба. Можливо, через страх і стрес вони не виходять із дому й потребують елементарного, чим ви безболісно зможете з ними поділитися.
Частину з літніх людей та людей з інвалідністю, які до війни перебували на обліку в Територіальному центрі соціального обслуговування (надання соціальних послуг), продовжують доглядають працівники цього Терцентру. Але зараз щодня з’являються ті, хто втрачає здатність до самообслуговування та потребує стороннього догляду. Вони – наша спільна турбота. Давайте разом, з допомогою міської влади, волонтерів, усіх небайдужих громадян допоможемо їм справитися зі щоденними викликами, а значить – допоможемо їм вижити.
Сьогодні милосердя є нагальною потребою для виживання багатьох людей. Недаремно у будь-якому віровченні обов'язком кожної людини визначено: голодного нагодувати, спраглого напоїти, голого одягнути, недужого відвідати, померлого поховати.
Будьмо милосердними до ближнього сьогодні, бо завтра може виявитися запізно.