ВСЕ

112 талановитих і обдарованих дітей нагородили стипендіями міського голови. СПИСОК, ФОТО

Напередодні Дня міста міський голова Сергій Рєзнік вручив сертифікати на отримання стипендій школярам і вихованцям Центру позашкільної роботи. Усі вони – переможці й призери обласних, всеукраїнських та міжнародних творчих, інтелектуальних конкурсів i спортивних змагань.
Єльник Вікторія
Чимало талановитих дітей виявляють свої здібності одразу в різних сферах. Так, наприклад, десятикласниця ліцею №11 Ірина Бирса зайняла перші місця одразу в чотирьох конкурсах - двох міжнародних (фестиваль-конкурс дитячої та юнацької творчості «Біла ластівка» і дистанційний багатожанровий фестиваль-конкурс «Шанс Ленд»), Всеукраїнській виставці-конкурсі декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Знай і люби свій край» та обласному конкурсі юних журналістів «Юнтелепрес».
Тимур Сімонов з ліцею «Самара» став переможцем обласного конкурсу юних художників «Собори наших душ», Всеукраїнських відкритих змагань зі спортивних танців «Berdyansk Autumn-2020» та зайняв 3-є місце у Всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивних бальних танців «Кубок чемпіона».
Нелідова Марія з ліцею № 6 зайняла 2 місце в Міжнародному конкурсі журналу «Радіоаматор» World Wide RTTY DX Contest, 2 місце у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на КХ, 1 місце на Всеукраїнському молодіжному Кубку ім.Русинова UT8LL.
Голіченко Анастасія з ліцею № 6 зайняла 2 місце в Міжнародному конкурсі журналу «Радіоаматор» World Wide RTTY DX Contest, 2 місце у Всеукраїнських відкритих змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на КХ, 1 місце на Всеукраїнському молодіжному Кубку ім.Русинова UT8LL.
Алєксєєнко Владислава з ліцею № 6 зайняла 2 місце в Міжнародному конкурсі журналу «Радіоаматор» World Wide RTTY DX Contest, 2 місце у Всеукраїнських молодіжних заочних змаганнях аматорської служби радіозв’язку України англійською мовою та 1 місце у Всеукраїнських відкритих змаганнях з радіозв’язку на КХ «Лісова пісня».
Єльник Вікторія з ліцею «Самара» посіла 1 місце у Всеукраїнських кваліфікаційних змаганняз зі спортивних бальних танців, 3 місце у Всеукраїнських відкритих змаганнях зі спортивних бальних танців «Зимова першість», 2 місце у Всеукраїнських класифікаційних змаганнях зі спортивних танців «Ритми Дніпра».
Коротчук Кіра з ліцею №6 зайняла 2 місце в Міжнародному конкурсі журналу «Радіоаматор» Wide RTTY DX Contest, 2 місце у Всеукраїнських заочних змаганнях учнівської молоді з радіозв’язку на КХ до Дня Захисника України, 2 місце в Міжнародному конкурсі журналу «Радіоаматор»Wide RTTY WPX Contest.
Соломоненко Діна з ліцею № 18 завоювала 1 місце в обласному конкурсі на кращого юного майстра народних ремесел, 1 місце на Міжнародному онлайн фестивалі «Зірки Версалю», 1 місце на Міжнародному багатожанровому фестивалі «Зоряне літо» і т.д.
- Я вітаю бажання дітей займатися творчістю, - сказав, вручаючи стипендії, міський голова Сергій Рєзнік. – Понад 1200 чоловік відвідують різноманітні гуртки Центру позашкільної роботи. З ними тут займаються 33 педагоги, передають свої знання і досвід. Хочу всім дітям побажати натхнення, удачі й міцного здоров’я. Ви обираєте правильний шлях!