Культура

Фіналісти ТВ-шоу «Україна має талант» запрошують на відкриті тренування в Новомосковську

Цього року карантин відібрав у нас багато задоволень: подорожі, фестивалі, концерти... Тому міські заходи просто на вагу золота. У Новомосковську таким надихаючим заходом стали відкриті тренування естрадно-циркової студії «Меланж-Арт». Вони проходять за підтримки лідера громадської організації «Наш Новомосковськ» Сергія Резника.

Незмінно щоп'ятниці о 19:00 жителі Новомосковська відправляються в парк ім. Сучкова. Вихованці студії демонструють танцювальні та акробатичні номери, дорослі відпочивають з сім'єю і друзями в позитивній атмосфері, діти беруть участь в розминці, іграх і номерах разом з учасниками студії, а батьки, бабусі і дідусі із задоволенням спостерігають за своїми чадами. 

До цієї ініціативи Сергія Резника багато жителів і не підозрювали, що в їхньому місті є така кількість талановитих колективів, які гастролюють по всьому світу, призерів міжнародних конкурсів і навіть телезірочок. 

Анастасія Удовенко, фіналістка ТВ-шоу «Україна має талант. Діти»: «На відкритих тренуваннях люди дізнаються, в яких напрямках розвиваються діти нашого міста, про їхні успіхи. Та й просто відпочивають після робочого тижня в гарному настрої. Діти мають можливість разом з нами брати участь в номерах. Багато з них підходять після тренувань і кажуть, що хочуть займатися, але соромляться. Завдяки такому заходу ми можемо поспілкуватися особисто, допомогти їм набратися впевненості і надихнути». 

За 9 років існування студія «Меланж-Арт» об'єднала більше двох сотень вихованців. Багато з її випускників вступили до престижних вузів нашої країни, зв'язали своє життя з культурою і мистецтвом і стали гордістю міста. 

Сергій Рєзник, лідер громадської організації «Наш Новомосковськ»: «У нас в місті і так не багато місць, де можна відпочити, провести час з сім'єю. А зараз, під час карантину, тим більше не вистачає радісних приводів і подій. Відкрите тренування талановитих хлопців зі студії «Меланж-Арт» стає справжнім шоу і святом для городян. При цьому ми дотримуємося всіх карантинних норм та правил. Кожне таке виступ закінчується переглядом кінофільму на великому екрані під відкритим небом. Це унікальний проект для нашого міста. Я радий співпраці з «Меланж-Арт» та її керівником Ольгою Шелефантюк. Нам вже вдалося разом реалізувати декілька соціальних проектів для Новомосковська. І це тільки початок».