ВСЕ

Новомосковський міський голова вручив орден вдові загиблого Леоніда Скакуненка

Указом Президента України «Орденом за мужність» III ступеню (посмертно) нагороджено солдата Леоніда Скакуненка. Нагороду вдові учасника АТО Юлії Скакуненко вручив очільник міста Сергій Рєзнік.
12 квітня 2020 року на сторінці у Фейсбуці 93-ї окремої механізованої бригади «Холодний Яр» з’явилося повідомлення:
«Скільки ще кровавих жнив збере ця війна? Ми знову змушені повідомляти про смерть нашого побратима.
Сьогодні вранці внаслідок ворожого обстрілу позицій холодноярців з гранатомета пішов з життя піхотинець Леонід Скакуненко із позивним «Барон». У цей час солдат був на бойовому чергуванні.
Леонід, за військовою спеціальністю «навідник», служив у механізованому батальйоні з вересня 2017 року. У 2014 році призвався в Національну гвардію по мобілізації. Далі – контракт із 93 бригадою «Холодний Яр», у складі якої воював уже третю ротацію. Брав участь у бойових діях у Новотроїцькому, Новоселівці Другій, на околицях Кримського.
«Барон» був справжнім героєм - самовідданим, патріотичним. У лютому він разом із побратимами відбив напад ворожої диверсійно-розвідувальної групи, яка спробувала прорватися на позиції холодноярців. Він поклав життя, воюючи з російськими окупантами на одній із найскладніших ділянок фронту.
У Леоніда залишилася дружина, син від першого шлюбу, рідна сестра.
Ми глибоко співчуваємо рідним та близьким Леоніда, всім, хто його знав і любив.
Вічна пам'ять! Спочивай з миром, Герою!»