ВСЕ

До читачів газети «Новомосковська правда»

Раді повідомити, що "Новомосковська правда" відновлює випуск газети. Тимчасове призупинення роботи редакції було викликане складною воєнною обстановкою на південних кордонах держави і прямою загрозою Запоріжжю, де знаходиться друкарня, з якою редакція має договірні відносини. Крім того, у зв'язку із запровадженням в Україні воєнного стану Укрпошта також частково призупинила роботу поштарів (а саме пошта доставляє газету в села Новомосковського району та ряду передплатників у місті Новомосковську).
Наразі запорізька друкарня, хоч і не в повному обсязі, але поновила свою роботу, і ми використовуємо цю можливість, щоб донести до городян новини життя міста в умовах воєнного стану.
Зараз отримання друкованого варіанта газети важливе передусім для тих городян, які не мають смартфонів і живуть окремо від своїх молодих родичів. Старенькі знають з телемарафону, що відбувається в Україні, але не володіють ситуацією у своєму місті. Наявність достовірної інформації для цієї категорії городян надзвичайно важлива, бо у разі її відсутності якраз і з’являються чутки, домисли, люди можуть стати легкою здобиччю для рашистських фейків. Цього допустити не можна.
Тому, заручившись фінансовою підтримкою друзів і партнерів газети, редакція відновлює свою роботу (вартість послуг друкарні зараз підскочила майже на 50%, тому значна частина газет припиняють вихід).
Той, хто раніше замовляв і отримував газету, днями отримає черговий номер. Дякуємо нашим волонтерам, які невтомно розносять пресу по мікрорайонах.
Хто не замовляв газету, але зараз має таке бажання, телефон 0964971084.
Маємо впевненість, що подальший розвиток ситуації на фронтах та наявність коштів на рахунках редакції дозволить забезпечити періодичний випуск газети.
Новин надзвичайно багато, тому викладатимемо лише головне й коротко.
Усім нам витримки, сили духу й незламної віри в перемогу!
Слава Україні!

З повагою, редакція «Новомосковської правди»