ВСЕ

Освітлення приходить на мікрорайони

Ми, жителі вулиці Одеської, неодноразово, починаючи з 2016 року, зверталися до керівництва міста з проханням відновити освітлення на нашій вулиці. Але постійно отримували відмовки: «Приходьте завтра». І ось нарешті 16 грудня наша вулиця увечері засяяла вогнями! Напередодні виборів зробити це пообіцяв кандидат у мери Сергій Олександрович Рєзнік. Нам навіть не довелося йому про це нагадувати – уже все зроблено! Впевнені, що це можна було зробити й роками раніше, якби думали про людей.
Зараз нашу вулицю, мабуть, видно навіть з космосу. Дітвора гуляє без остраху, а дорослі, повертаючись увечері з роботи і з навчання, йдуть вулицею, не озираючись і не вглядаючись у закутки.
Ми дуже цінуємо таку увагу влади до потреб людей, бо вже багато років на проблеми Кулебівки ніхто не звертав уваги. Нарешті нас почули! Дякуємо нашому меру за те, що тримає слово. Бажаємо успіхів у відродженні міста!
Від імені жителів вул.Одеської ОЛІЙНИК Тетяна Олександрівна, КОЛІСНИК Наталія Миколаївна, НОВОСЕЛЬЦЕВ Володимир Миколайович