ВСЕ

Знай наших: в Європі високо оцінили методичну грамотність вихователів новомосковських дитсадків

У липні завершився Міжнародний конкурс педагогів і вихователів «Педагогічна творчість», організатором якого є Міжнародний центр «Vistaplus», м. Вільнюс, Литва.
У ньому взяли участь двоє представниць Новомосковська - директорка дитсадка «Калинка» Людмила Синявська та вихователь-методист цього закладу Лідія Проценко.
Людмила Синявська представила на конкурс методичний проєкт «Медіаграмотність педагогів як необхідна складова успішного функціонування  закладу дошкільної освіти». Цей проєкт є актуальним через стрімкий розвиток у сучасному світі інформаційно-комунікативних технологій. Дошкільна освіта також не стоїть осторонь, бо вона є фундаментом якісного навчання у школі. Тому педагоги-дошкільники успішно оволодівають сучасними методами, засобами і технологіями. А своїми методичними надбаннями охоче діляться з колегами з усього світу.
Лідія Проценко представила на конкурс методичний посібник «Афлотот мандрує дошкіллям Новомосковщини». Афлатот – це міжнародна програма соціальної і фінансової освіти дітей від 3 до 6 років. Саме в дитинстві закладається підґрунтя для майбутньої успішної економічної діяльності людини. Тому надзвичайно важливим є виховання у молодого покоління позитивного сприйняття подібної інформації та вміння адекватно реагувати на її зміни.
Методичні розробки новомосковських вихователів були високо оцінені членами журі й отримали ПЕРШІ місця!
Вітаємо наших вихователів з міжнародним визнанням їх знань і умінь. Бажаємо творчої наснаги й нових вагомих здобутків на ниві виховання й навчання дітлахів. Педагоги такого рівня – запорука успішності дітей. Пишаємося вами!