ВСЕ

До Росії прибувають мішки з трупами загиблих в Україні солдат

В Росії починають ховати загиблих в результаті вторгнення на територію України. Масовість смертей російська влада вже не зможе приховати.
Також до Росії прибули перші ешелони з пораненими, яким пощастило вижити.
В соцмережах з’явилися навіть відео з поховань, які свідчать про те, що нам не треба тішити себе ілюзіями, що люди в Росії масово вийдуть на вулиці з протестами. Там досі вважають, що вони загинули, захищаючи інтереси Росії й російського народу. Такою є результат багаторічного зомбування російських мізків московською пропагандою.
Але принаймні росіяни почнуть про це війну говорити на кухнях і їхній дух буде ламатися. Для нас це дуже важливо, тому що не виключено, що Путін планує провести нову мобілізацію. І нам потрібно зірвати цю нову мобілізацію і підривати моральний дух росіян.
Відтак кожен українець, який має родичів та близьких у Росії, повинен зв’язатися з ними і розповісти про поточну ситуацію, а також надсилати фото- та відеоматеріали про полонених та скоєні окупантами руйнування та вбивства мирних жителів, включаючи дітей. Чим більше росіяни будуть деморалізовані, тим легше буде нам тут воювати на фронті.
Корисно також відправляти їм лінк на Телеграм-канал "Ищу своих", де зібрані дані про росіян, які загинули через примхи їхнього карлика. Це наша українська вітчизняна війна, і кожен з нас може допомогти в цій війні, воюючи в тилу у ворога і деморалізуючи його.
Наша головна задача – зробити так, щоб вони займалися собою, проблемами Росії, а не нами!
Кожен, кожен має робити для спільної перемоги все можливе, а не лише сидіти склавши руки перед телевізором. Тим більше, що це цілком під силу навіть людям похилого віку, які мають найбільше родинних зв’язків у країні-агресорі.
Нагадаємо, з початку агресії президент РФ володимир путін ховається в бункері на Уралі.