ВСЕ

Сьогодні місто прощається з Михайлом Михайловичем Горбовим, справжнім полковником

Голова міської організації ветеранів, член виконкому, людина, яка так любила життя і людей. Справжній офіцер, який віддав багато років військовій службі, а потім присвятив себе організації допомоги літнім людям і ветеранам – тим, хто потребував підтримки.
Михайло Михайлович народився в селі Кулебівка 3 жовтня 1944 року. Закінчив 12-ту школу в 1961 році. Два роки працював помічником кіномеханіка в кінотеатрі «Авангард», потім вирішив присвятити життя військовій службі, вступив до Харківського гвардійського танкового училища, яке закінчив з відзнакою.
Проходив військову службу на посадах командира танкового взводу, роти, батальйону, заступника командира полку. У 1976 році закінчив Військову орденів Леніна і Жовтневої Революції Червонопрапорну академію бронетанкових військ імені Маршала Радянського Союзу Р.Я.Малиновського, після чого призначений командиром танкового полку, яким командував 7 років.
У 1979 році з відзнакою закінчив вищі офіцерські курси «Постріл», у 1983-му з відзнакою - оперативний факультет військової академії імені Фрунзе, після чого проходив службу заступником начальника оперативного відділу штабу армії в Білоруському і Далекосхідному військових округах.
У 1992 році звільнився в запас, а в 2004-му році - у відставку за віком.
Брав активну участь у громадському житті міста, з 2008 року був членом президії міської організації ветеранів, з 2011-го - заступником голови, а з 2015 року головою організації.
З 2018 року - член виконкому Новомосковської міської ради.
Останнім часом Михайло Михайлович перебував на лікуванні в Центральній районній лікарні. 15 січня клята хвороба раптово відібрала життя прекрасної людини, яка завжди піклувалася й підтримувала інших. Неймовірно енергійний у свої 76 років, сповнений планів і задумів, блискучий організатор, інтелектуал, весельчак, справжній друг, якого любили, поважали, а дехто й відверто боявся за його армійську манеру йти «на Ви», різати правду-матку в обличчя.
Просто шокуюче…
Нам буде не вистачати Вас, Михайле Михайловичу.
Приносимо щирі співчуття родині, близьким та друзям покійного.
Відспівування призначене на 12.00 16-го січня в Троїцькому соборі, поховають М.М.Горбова Кулебівці, на кладовищі по провулку Повстанському.
Вічна Вам пам'ять...