Так, наприклад, в керівництві міста раптом згадали про загиблих у зоні АТО новомосковців і вирішили посмертно присвоїти їм усім звання «Почесний громадянин міста Новомосковська».
Так само згадали і про підприємців. По всій країні ще з 1 березня рішенням місцевих рад ФОПів 1-ї і 2-ї груп повністю звільнили від сплати єдиного податку, бо вони призупинили діяльність і доходів не отримували. Нарешті це зробили і в Новомосковську - встановили, що у серпні й вересні фізичні особи - підприємці, які належать до першої групи платників, звільняються від сплати єдиного податку. А ось ФОПи 2-ї групи у Новомосковську все ж сплатять податок – 10%.
Протести новомосковців, які проживають у гуртожитках (вул.Сучкова,32, вул.Космонавтів,24, вул.Спаська,9а) теж нарешті привернули до себе увагу керівництва міста. Нагадаємо, жителі гуртожитків, житло яких два тижні було відключене
від електропостачання, після марних звернень до міської влади 21 липня дружно вийшли на акцію протесту, повністю перекривши рух автомобілів по вулиці Сучкова. ДТЕК прокоментував ситуацію, повідомивши, що будинки залишилися без електроенергії через те, що міська влада весною 2020 року змінила компанію, яка обслуговувала гуртожитки (ТОВ «КК «КомЕнерго-Ново- московськ» – на КП «Новомосковськміськтранс»), але не потурбувалася про те, щоб нова компанія уклала з ДТЕК договір на розподіл електроенергії. Відповідно до Закону «Про ринок електричної енергії», без договірних відносин електроенергія клієнтам не надається. Виявляється, про це знають скрізь, крім виконкому. Керівництво міста про це забуло.
«ДТЕК Дніпровські електромережі неодноразово намагався знайти шляхи вирішення ситуації, що склалася, - йдеться в офіційній заяві ДТЕК від 21.07.2020. - У квітні 2020 відбулася виїзна зустріч керівництва компанії з мером Новомосковська, де були досягнуті домовленості про оперативне укладення договору з новою керуючою компанією. Однак наразі договірні відносини КП «Новомосковськміськтранс» з ОСР та постачальником електроенергії досі не вирішені».
Тож враховуючи відсутність реакції міської влади, мешканці знеструмлених гуртожитків використали радикальний метод, щоб привернути увагу до своєї проблеми. І їм це вдалося – на сесії визначили відповідні завдання директору КП «Новомосковськміськтранс».
Рішенням сесії максимально допустимий розмір посадових окладів головних лікарів міста обмежили 5,5 мінімальними посадовими окладами працівників основної професії (було 8 окладів). Розміри визначає міський голова. Складається враження, що до публікації в газеті на шалені диспропорції в зарплатах керівників і працівників уваги ніхто не звертав.
Нарешті рішенням сесії після реконструкції прийнято в комунальну власність міста та передано на баланс КП «Комсервіс» площу Героїв як завершений об’єкт будівництва. До цього моменту недоліки мали б усуватися за рахунок будівельників, але.
Замість померлого від опіків в результаті вибуху в квартирі депутата від Опоблоку Александровича присягу депутата на сесії прийняв наступний за черговістю кандидат у їхньому партійному списку – Олександр Іванов. Це колишній голова міської організації Партії регіонів, нинішній голова міської організації Опозиційного блоку, у 2015 році балотувався в депутати Новомосковської міської ради, але набрав недостатню кількість голосів. Побував за цей час заступником міського голови з соціальних питань, але восени 2018 року був звільнений після гучного скандалу, пов’язаного з незаконним отриманням зарплати.
Сесія розглянула також питання про внесення змін до бюджету міста, до міської Програми фінансової підтримки центральної міської лікарні, про затвердження порядку залучення забудовників до пайової участі у розвиток інфраструктури міста та інші питання.