ВСЕ

Турнір нескорених. ФОТО

В суботу, 2 квітня, у Новомосковську на футбольному полі ДЮСШ пройшов турнір з мініфутболу серед силових структур регіону. У ньому взяли участь чотири команди: батальйонів Територіальної оборони міст Новомосковська та Перещепиного, Новомосковського відділу Нацполіції та 11-го Державного пожежно-рятувального загону ГУ ДСНС.
- В нашому місті існують давні прекрасні футбольні традиції, саме в Новомосковську у наших тренерів виховані численні футбольні зірки, яким аплодують уболівальники всього світу, - сказав, вітаючи учасників змагань, міський голова Сергій Рєзнік. - Ці традиції ми після нашої перемоги обов’язково продовжимо й нарощуватимемо. Стане більше спортивних майданчиків і полів для міні-футболу й великого футболу. Це все неодмінно буде!
Учасники турніру - представники силових структур - зараз бережуть спокій жителів, забезпечують порядок на вулицях, вселяють надію і впевненість в людей. Довіра цивільного населення до них величезна!
А сьогоднішній турнір продемонстрував, що ці хлопці повні енергії і сил для опору окупантові, для збереження спокою і порядку. У складі учасників турніру є чимало гравців, які до війни регулярно брали участь у футбольних баталіях. Вони показали, що навички віртуозної гри не втрачено. Кожна гра на турнірі виявилася запеклою й цікавою. Молодці всі!
У безкомпромісній боротьбі переможцем турніру стала команда ТрО з Перещепиного, срібні медалі - у команди ТрО з Новомосковська, третє місце розділили команди Нацполіції й ДСНС.
За результатами ігор було відзначено кращих гравців у кожній команді: ТрО Перещепине – Микола Пірсіков, ТрО Новомосковськ – Андрій Побот, Нацполіція – Євген Кондренко, ДСНС – Артур Демиденко.
Всі учасники нагороджені кубками й медалями.