ВСЕ

У Новомосковську з'явився перший відкритий простір для ветеранів АТО/ООС

Вже понад 2 місяці в Новомосковську працює ПлюсПлюс++ - простір партнер Veteran Hub, для ветеранів, їх рідних та близьких, членів родин загиблих та зниклих безвісті, і громадських організацій, що захищають їхні права.
Простір ПлюсПлюс++ - це партнерський проєкт Veteran Hub та ГО "Прометей" в рамках програми реінтеграції ветеранів IREX.
Офіційне відкриття центру в Новомосковську відбулось 12 грудня, напередодні Дня захисників України. На відкритті були присутні керівник Veteran Hub Дніпро, ветерани, волонтери та керівники громадських організацій Новомосковщини.
- Простір партнер ПлюсПлюс – це хороша можливість розвитку сфери ветеранських справ в Новомосковську. Ми створили комфортні умови для зустрічей ветеранської спільноти та робимо доступними громадські послуги для ветеранів, їх рідних та близьких, - наголосив під час презентації керівник ГО "Прометей" Сергійчук Руслан.
Ветеранський простір поєднує адміністративний центр для надання послуг із соціальної, психологічної, юридичної підтримки від спеціалістів Veteran Hub та безпечний відкритий простір для відпочинку, роботи, проведення заходів.
- Сюди ви можете просто прийти відпочити, поспілкуватись зі своїми, пригоститись чаєм/кавою, почитати книжку чи взяти з собою, попрацювати на ноутах, що ми надаємо. Або провести вашу зустріч, захід, кіноперегляд у колі своїх однодумців та побратимів. Свої ТУТ!" - зазначила координаторка простору Анна Сергійчук.
ПлюсПлюс++ в Новомосковську знаходиться поруч з площею Героїв, вул. Гетьманська, 29 на 2 поверсі 2 корпусу на території кооперативного коледжу, кімн. 228. Працює по буднях з 10:00 до 13:00. Довідки за тел. 0959354903.