У переддень Міжнародного жіночого дня в приміщенні громадської організації «Наш Новомосковськ» пройшов перший тур конкурсу дитячого малюнка, організованого редакцією газети «Новомосковська правда». Звичайно ж, темою малювання була мама.
Для кожної дитини мама – найрідніша, найлагідніша, найгарніша, най-най-най. Саме такою вони її і зобразили.
Юні художники старалися, без будь-чиєї допомоги підводили матусям великі очі, яскраво розфарбовували губи, малювали модні зачіски, вплітали квіти в коси. Певна річ, кожна мама себе впізнала на малюнках, бо виконані вони були з любов'ю.
Всі роботи були красивими, пронизаними оригінальністю, тому журі мало проблеми з визначенням найкращих. Проте з-поміж усіх робіт були кілька, які привернули увагу всіх – це роботи Сергія Сачка (вікова категорія 8–10 років) та Соні Антонець (вікова категорія 5–7 років). Їм і дісталися головні призи за перші місця – професійні складані мольберти (підлога/стіл).
За другі місця настільні мольберти отримали 7-річна Ліза Козачина та 10-річна Вікторія Воловод. Треті місця посіли 10-річний Михайло Кормило та 5-річна Софійка Бець, їм вручили фартухи художника.
Жоден із учасників заходу не залишився без подарунка, кожен отримав грамоту й заохочувальний приз – набір з олівцями, фломастерами, альбомами для малювання та іншим канцелярським приладдям.– Я дуже люблю малювати маму, але навіть не здогадувалася, що за це отримаю ще й подарунок, – поділилася враженнями одна з найменших учасниць конкурсу – володарка головного призу Софійка Антонець.– Приємно усвідомлювати, що у нас ростуть прекрасні діти – талановиті, творчі та душевно багаті, – зазначив під час церемонії нагородження лідер ГО «Наш Новомосковськ» Сергій Рєзнік, за підтримки якого й відбувся конкурс. – Ми з колегами раді й надалі підтримувати розвиток у Новомосковську родинних традицій, виховання любові до батьків, розвивати творчі здібності дітей. Коли в сім'ї панує любов і злагода, то на малюнках ми бачимо яскраві фарби, що символізує щасливе дитинство. І це прекрасно! Нехай же фарби будуть яскравими не лише на дитячих малюнках, а й у їхньому реальному житті. І цілком можливо, роботи сьогоднішніх юних художників колись прикрасять кращі картинні галереї світу.