ВСЕ

Борги за газ жителів міста Новомосковська перевищують 10 млн грн.

Загальна сума боргу побутових клієнтів ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» перевищує 462 млн грн., з них борг мешканців Новомосковська – понад 10 млн грн.
Оскільки Дніпропетровська область знаходиться у «червоній» карантинній зоні, компанія поки що не ініціює відключення газу злісним неплатникам та не нараховує пеню. В «Дніпропетровськгаз Збут» повідомили, що їх менеджери постійно тримають зв'язок зі споживачами: інформують про заборгованість, надсилають письмові повідомлення про необхідність погасити борг. Якщо клієнт не реагує на подібний діалог і системно не сплачує за ресурс, інформація передається до юристів компанії. В подальшому на такого споживача чекатиме суд.
За інформацією спеціалістів компанії, майже 77% боржників мають відносно невелику заборгованість – до 1000 грн, понад 19% боргують від 1000 до 5000 грн, майже 4% – понад 5000 грн.
Новомосковськ потрапив до списку населених пунктів з найнижчим рівнем розрахунків. Причому, ми маємо на третину більший борг, ніж, наприклад, Павлоград з 108-тисячним населенням.
В ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» наголошують, що карантин не анулює борги. У разі виникнення труднощів з погашенням заборгованості компанія радить споживачам не погіршувати ситуацію та звертатися до ТОВ «Дніпропетровськгаз Збут» за реструктуризацією.