ВСЕ

Медальний дощ від юних каратистів

У розіграші Кубку України з карате WKC, який пройшов у Дніпрі, взяли участь близько 300 спортсменів із Київської, Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Запорізької, Харківської, Житомирської, Сумської та Львівської областей.
Новомосковськ представляла збірна команда СК "IRINA" у складі 23 спортсменів із Новомосковська, смт Черкаське, Гвардійське та Губинихи.
У важкій боротьбі нашій команді вдалося завоювати 20 медалей, 5 з яких - золоті, 7 - срібні та 8 - бронзові.
Головань Ярослав став першим у особистому та командному розділі, завоювавши 2 золоті медалі, а Козак Артем та Масіч Іван стали першими у команді.
Софія Жеребцова отримала срібло в особистому розділі та бронзу в команді разом із Руденком Артемом та Чижиком Артемом із смт Черкаське.
Команда дівчаток, складі Рискаль Владислави, Гоші Марії та Діжак Елеонори, для якої це були перші змагання, стала другою.
Для Рискаль Владислави з Губинихи змагання були особливо важкі, оскільки в фіналі їй довелося битися із чемпіонкою Європи, але вона гідно провела цей бій, хоч і програла.
- Вважаю для нас турнір пройшов успішно і, незважаючи на втому, всі залишилися задоволені результатом, - розповів тренер юних каратистів Андрій Сорокін. - Я теж, щоб не відставати від своїх учнів, взяв участь у цих змаганнях та посів перше місце. Тож продовжуємо активно займатися та готуємося до нових змагань, але вже - наступного року.
Вітаємо підростаюче чемпіонське покоління з першими перемогами й дякуємо тренерові за плідну роботу!