ВСЕ

Готуйте проєкти: жителі міста зможуть реалізувати власні ідеї через бюджет участі

В наступному році городяни зможуть реалізувати своїх проєктів на загальну суму 1 мільйон гривень. Цю пропозицію підтримали депутати на сесії 10 вересня. Фінансування буде здійснено за рахунок коштів міського бюджету. Для цього виділено так званий бюджет участі (партиципаторне бюджетування).
Через бюджет участі жителі мають змогу взяти участь у розподілі бюджетних коштів. Проводиться конкурс міських ініціатив і ті з проєктів, які наберуть найбільше голосів під час голосування, будуть реалізовані.
У Новомосковську вже реалізовані такі проєкти, як, наприклад, придбання двох веслувальних тренажерів для ДЮСШ, обладнання сучасної лаундж-зони у фойє школи №15, облаштування гончарної художньої майстерні в школі №4, пологової кімнати в лікарні, спортмайданчика «Країна Спортландія» по вул. Новоселівській,36 та спортмайданчика в школі №16, обладнання спортзалу школи №18, закупівля мультимедійної дошки для колегіуму №11 тощо.
Незабаром у міськраді оголосять новий конкурс на проєкти, що підлягатимуть реалізації в 2022 році.
Маєте ідеї для розвитку міста? Тоді готуйте й подавайте свої проєкти або голосуйте за цікаві ідеї інших учасників конкурсу.
Участь у конкурсі зможуть взяти мешканці міста віком від 16 років, а також громадські організації, які проводять свою діяльність у м. Новомосковську. У 2022 році реалізовуватимуться всього 12 проєктів-переможців - 10 малих (кошторис до 50 тис грн) та два великих - по 250 тис грн.