ВСЕ

Новомосковськ плекає композиторів

Наша країна здавна відома своїм музичним мистецтвом. Українці подарували світу таких відомих композиторів як Микола Лисенко, Микола Леонтович, Мирослав Скорик та інших. Їх майстерність і талант плекались з дитинства.
І в нашому невеличкому місті народжуються діти, які несуть в собі зерна Божого музичного дару. Діти, які в майбутньому, можливо, стануть відомими і прославленими творцями не тільки в нашій державі, але й на світовому музичному небосхилі.
9 грудня в Новомосковській мистецькій школі ім.М.Бровченка відбувся конкурс юних компо­зиторів в рамках обласного огляду «Собори наших душ».
П’ятеро учнів від 8 до 12 років представили свої власні музичні доробки. В їх душах народжувались композиції, яким вони надали назви: «Східний вітер», «Осінній закат», «Легкий танок», «Світанок», «Східні мотиви», «Дитячі пригоди».
Маленькі творці не тільки придумали мелодії, але й професійно поклали їх на ноти.
За рішенням компетентного журі:
- І місце в конкурсі отримали Анастасія Рагозіна та Дмитро Ільїн,
- ІІ місце – Віолетта Риндіна,
- ІІІ місце – Ліза Біла і Єгор Корнєєв.
Робота Дмитра Їльїна «Світанок» за одностайним рішенням журі буде направлена до м.Дніпро для участі в обласному турі конкурсу «Собори наших душ».
Тож побажаймо Дмитру успіху, а нашим маленьким композиторам - натхнення та подальшого розвитку своїх здібностей за підтримки батьків і педагогічного досвіду Новомосковської мистецької школи імені М.Бровченка.
Адміністрація НМШ ім.М.Бровченка