Політика

Інтерпайп продовжує допомагати центральній лікарні Новомосковська

Число хворих на COVID-19 збільшується з кожним днем, зростає і кількість зайнятих ліжок в лікарнях Новомосковська. Центральна міська лікарня приймає хворих на коронавірус з усього Новомосковського та Магдалинівського районів. ІНТЕРПАЙП з самого початку пандемії допомагає медикам боротися за життя новомосковців. І ця допомога надходить регулярно
СПЕЦІАЛІЗОВАНІ МІСЦЯ ДЛЯ ЛІКУВАННЯ З КИСНЕМ
У листопаді компанія ІНТЕРПАЙП обладнала 5 спеціалізованих місць для лікування пацієнтів з COVID-19 в Новомосковську. Для лікування багатьом хворим на коронавірус життєво необхідний кисень. Для допомоги таким пацієнтам компанія ІНТЕРПАЙП передала Новомосковській міській лікарні чотири повністю укомплектованих місця для лікування в стаціонарі.
Кожне з них обладнано:
- потужним 10-літровим кисневим концентратором, який виробляє кисень з атмосферного повітря;
- пульсоксиметром, який контролює рівень кисню в крові;
- функціональним медичним ліжком.
Також оснастили одне місце для реанімації. Крім перерахованого вище, в нього додатково входить кардіомонітор для постійного контролю за станом пацієнта.
ЗАХИСТ ДЛЯ ЛІКАРІВ
На передовій боротьби з епідемією залишаються лікарі та середній медичний персонал. За статистикою, більше 6% хворих в Україні на коронавірус - це медичні працівники. Витрата засобів індивідуального захисту в лікарнях величезна. Наприкінці листопада ІНТЕРПАЙП передав новомосковським лікарям найнеобхідніші позиції - 1000 ізоляційних халатів і по 3000 хірургічних масок, шапочок і рукавичок.
ЖИТТЄВО НЕОБХІДНІ КИСНЕВІ БАЛОНИ
Чим швидше пацієнта з коронавірусом підключають до кисню, тим ефективніше проходить його лікування. Але не у всіх лікарнях є централізована подача кисню. Немає її поки і в Новомосковській лікарні. У таких ситуаціях на допомогу приходять кисневі балони. В них лікарня зберігає кисень, але й балонів в лікарнях - обмежена кількість.
На початку грудня ІНТЕРПАЙП передав 10 кисневих балонів Новомосковській лікарні. Ємність кожного балона - 40 літрів. Один такий балон з киснем може підтримувати життя пацієнта протягом 12 годин.
ДОВІДКОВО. Газета «Новомосковська правда» продовжує виходити в обсязі і строки, зазначені у вихідних даних газети.
Газета розповсюджується безкоштовно для тих городян, хто виявив бажання її отримувати.
Той, хто раніше вже замовляв доставку газети і повідомляв свою адресу, буде отримувати газету і в наступному році. Для цього НЕ ТРЕБА телефонувати в редакцію - Ви вже є в базі даних наших читачів.
Щоб подати оголошення та замовити безкоштовну доставку газети (стосується тих, хто не отримує газету і хоче долучитися до числа читачів) чи у разі проблем з її доставкою телефонуйте 096-497-10-84.