ВСЕ

Забезпечували медиків та озеленювали місто: як ІНТЕРПАЙП НМТЗ підтримував Новомосковськ у 2020-му

Попри коронакризу та складний рік для всіх галузей економіки, компанія ІНТЕРПАЙП та ІНТЕРПАЙП НМТЗ у 2020 році надавали неабияку підтримку медикам та допомагали Новомосковську у благоустрої. Що вдалося зробити для містян - читайте далі

СПЛАТИЛИ ПОДАТКИ - ПОПОВНИЛИ БЮДЖЕТ

Не секрет, що своєчасно сплачені податки - це гарантія виплати зарплат, відремонтовані дороги, забезпечені лікарні та школи. Це - основа для розвитку міста та регіону. Компанія ІНТЕРПАЙП, до складу якої входять ІНТЕРПАЙП НМТЗ та “Новомосковський посуд”, була і залишається одним з найбільших платників податків у Дніпропетровському регіоні. У 2019 році до бюджету міста новомосковські підприємства ІНТЕРПАЙП перерахували 57 млн грн. Очікується, що за підсумками 2020-го ця сума буде не набагато меншою, навіть попри жорстку конкуренцію на ринку та зменшення виробництва.

ЗАБЕЗПЕЧИЛИ ЛІКАРНІ ВСІМ НЕОБХІДНИМ ДЛЯ БОРОТЬБИ З COVID-19

Від початку епідемії компанія ІНТЕРПАЙП та ІНТЕРПАЙП НМТЗ швидко реагують на потреби лікарів та забезпечують їх необхідним обладнанням і засобами індивідуального захисту. На допомогу Новомосковській центральній міській лікарні промисловці спрямували 3,2 млн грн. Серед наданої допомоги – і сучасний апарат ШВЛ, і 10 потужних кисневих концентраторів, і кардіомонітор для реанімації, і життєво необхідні кисневі балони та кисневі маски. А для захисту медиків, які весь цей час знаходяться на передовій у боротьбі з корона вірусом, - тисячі захисних масок, рукавичок, ізоляційних халатів.

РЕМОНТУВАЛИ ДОРОГИ ТА ЛАГОДИЛИ ДИТЯЧІ МАЙДАНЧИКИ

Дороги та житлово-комунальна сфера входять до найболючіших питань новомосковців. У їх вирішенні завод не залишається осторонь, а бере справу до своїх рук. У 2020 році за сприяння ІНТЕРПАЙП НМТЗ був проведений ямковий ремонт доріг по вулицях Павлоградська - Центральна, Північна, Херсонська, Чайковського, відремонтовано 6 дитячих майданчиків, обрізано сухостій та відновлено освітлення на переході з вул. Північної до залізничної станції.

ДОПОМАГАЛИ У НАВЧАННІ І ШКОЛЯРАМ, І ЛІТНІМ ЛЮДЯМ

ІНТЕРПАЙП НМТЗ допомагає студентам опановувати практичні навички і з року в рік надає професійно-технічним закладам освіти витратні матеріали. Так, у 2020-му до майстерні ПТНЗ №48 та Новомосковського фахового коледжу НМетАУ підприємство передало більш ніж 300 кг обрізі металу. Все для того, щоб студенти почали працювати з металом не лише в теорії.
Не оминають увагою і людей похилого віку. У жовтні 2020 ІНТЕРПАЙП НМТЗ передав Новомосковському територіальному центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) столи і комп'ютери, щоб створити комп'ютерний клас для літніх людей. Тепер вони зможуть навчатися азам комп'ютерної грамотності.
Декільком школам підприємство допомогло вирішити побутові проблеми. У загальноосвітній школі №17 завод відремонтували систему опалення. Для ЗОШ №4 зробили вуличне освітлення, а в школі №8 встановили бойлер.

ВИСАДИЛИ 1,5-КІЛОМЕТРОВУ АЛЕЮ БУЗКУ

Восени компанія ІНТЕРПАЙП виступила регіональним партнером глобального екологічного проєкту озеленення України. Крім спонсорської участі, ІНТЕРПАЙП посадив близько 1000 дерев на Дніпропетровщині. Більшість з них - у Новомосковську. Співробітники заводу висадили навпроти ІНТЕРПАЙП НМТЗ понад 600 кущів бузку. Вже скоро майже півтора кілометри вулиці Сучкова перетворяться на квітучу алею завдяки цьому еко-проєкту.

ПРИКРАСИЛИ МІСТО ЯСКРАВИМИ СКУЛЬПТУРАМИ

Минулого року в Новомосковську з’явились і нові незвичні інсталяції з металу. Влітку до Дня металурга завод подарував Новомосковську корабель з пурпуровими вітрилами, який встановили на набережній. А восени вхід в парк ім.Сучкова прикрасив новий арт-об’єкт - стела з написом "Я люблю Новомосковськ". Завод готується подарувати місту ще декілька металургійних шедеврів, зроблених працівниками ІНТЕРПАЙП НМТЗ, серед них - скульптури “Біг-Бен” та “Глобус”.

“Великі підприємства повинні відігравати активну роль у розвитку міст. Це стосується не лише сплати податків, а й допомоги в благоустрої, навчанні чи вирішенні інших нагальних питань. ІНТЕРПАЙП НМТЗ постійно підтримує Новомосковськ та міські проєкти - місто розвивається, лише коли влада і соціально-відповідальний бізнес працюють разом. Упевнений, що місцевим жителям, як і нам, важливо бачити, що на їх очах Новомосковськ змінюється на краще”, - наголосив голова правління ІНТЕРПАЙП НМТЗ Сергій Тільний.

Див. фотогалерею про допомогу місту від компанії ІНТЕРПАЙП