ВСЕ

У школах №6 і №18 з’явилося сучасне оснащення в кабінетах хімії і біології. ФОТО

Чи могли б ви собі уявити під час навчання у школі, що зможете в мікроскоп розгледіти не тільки клітину, а навіть її внутрішню будову? А учні 6-ї школи вже можуть – у кожного на столі електронний цифровий мікроскоп, який збільшує в 1200 разів!
Школа №6 отримала кабінет біології. У комплекті – електронні цифрові мікроскопи, інтерактивна дошка, комп’ютер для вчителя і ноутбуки на кожному столі. А ще – численні макети будови клітин, органів тощо. За потреби можна оперативно вийти в інтернет і продемонструвати необхідний навчальний відеоролик чи фото.
Обладнання для кабінетів придбали за кошти державного бюджету. Розподіляли першочергово у школи, де найбільше учнів. Вчителі пройшли навчання та вже працюють, використовуючи нові унікальні можливості.
- Гадаю, це обладнання дасть поштовх для нових досягнень школярів у ЗНО, олімпіадах та наукових дослідженнях, – сказав директор школи №6 Олександр Петрович Коба.
- Що таке біологія? Це наука про життя. На таблицях усе не поясниш. Тепер я можу показати дітям, що таке коронарні судини чи аорта, чим відрізняється вена від артерії, що таке хромосоми і ДНК, – розповіла вчитель біології Ліана Анатоліївна Гребцова.
Це особливо важливо, враховуючи навчальне навантаження, оскільки, за словами Ліани Анатоліївни, той матеріал, який колись вивчався у випускному класі, зараз – у програмі 6-го класу.
- Дуже сподобався кабінет. Вразили мікроскопи! Зможемо докладніше вивчати біологію, дивитися на великому екрані презентації, картинки, таблиці. Уроки стали цікавішими, – поділилася враженнями учениця 8 класу 6-ї школи Вероніка М’ясоїд.
Із новим кабінетом хімії тепер 18-та школа. Семикласник Вова Паськов зізнається – вивчати предмет стало легше та цікавіше.
- Мені дуже сподобалась інтерактивна дошка, вона сучасна і зручна. На ноутбуках є все, що треба, можна навіть зошитами не користуватися, – сказав Вова.
- Хімія - це така наука, яку вивчити «на пальцях» або за зображеннями дуже важко - потрібно бачити і відчувати, – сказала вчитель хімії Ірина Анатоліївна Ковальова. - Тепер у нас є колекція моделей будови атомів. Маємо вдосталь реактивів для дослідів. Дітям цікаво працювати з інтерактивною дошкою, вони хочуть все випробувати.
- Приємно, що умови для отримання знань дітьми в Новомосковську покращуються, - сказав, звертаючись до учнів, міський голова Сергій Рєзнік. – Вам залишається, мов губка, вбирати знання, які неодмінно стануть вам у нагоді в дорослому житті.