ВСЕ

Чому змінився перевізник на міських автобусних маршрутах?

Перевізник, який працював на деяких маршрутах, захотів збільшити вартість проїзду до 11 грн або отримати ще більше компенсацій з міського бюджету за перевезення пільгових категорій пасажирів. А коли отримав відмову від міської влади, 28 грудня попередив, що в односторонньому порядку розриває укладений договір і припиняє перевезення.
Ситуацію прокоментував міський голова Сергій Рєзнік:
- Ми зробили максимально можливе і за декілька днів знайшли нового перевізника. З 1 січня він вийшов на маршрути і зараз перевозить пасажирів більш новим і більш якісним транспортом. Згодом ми змінимо весь рухомий склад на більш нові автобуси, причому за тариф, який існував у минулому році і не підвищувався.

Інформує міська рада

ОГОЛОШЕННЯ

В провадженні Дніпропетровського окружного адміністративного суду розглядається справа №160/15811/20 за позовом Громадської організації «Платформа Громадський Контроль» до Виконавчого комітету Новомосковської міської ради про визнання протиправним та нечинним рішення виконавчого комітету №628 від 16.11.2018 року «Про встановлення тарифів на послуги перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування, які надаються ТОВ ВФ «Технополіс».
Судове засідання відбудеться 02 лютого 2021 року о 10 год. 00 хв. у приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: м. Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4, зала судових засідань №10. Справу розглядатиме суддя Златін С.В. одноособово.

ОГОЛОШЕННЯ

В провадженні Дніпропетровського окружного адміністративного суду розглядається справа №160/16194/20 за позовом Громадської організації «Платформа Громадський Контроль» до Виконавчого комітету Новомосковської міської ради про визнання протиправним та нечинним рішення виконавчого комітету №627 від 16.11.2018 року «Про встановлення тарифів на послуги перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування, які надаються ФОП Заблуда В.М.
Судове засідання відбудеться 02 лютого 2021 року о 10 год. 30 хв. у приміщенні Дніпропетровського окружного адміністративного суду за адресою: м. Дніпро, вул. Академіка Янгеля, 4, зала судових засідань №10. Справу розглядатиме суддя Златін С.В. одноособово.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту рішення

На публічне обговорення виноситься проєкт рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради «Про затвердження Умов перевезення та організації проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у місті Новомосковськ». З текстом проєкту та додатками до нього, аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному вебсайті Новомосковської міської ради: (https://novomoskovsk-rada.dp.gov.ua).
Обґрунтовані пропозиції та зауваження будуть прийматися від громадян, суб’єктів господарювання протягом місяця за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська,14, кабінет №19, телефон: 38 08 32.

ПОВІДОМЛЕННЯ

про оприлюднення проєкту рішення

На публічне обговорення виноситься проєкт рішення виконавчого комітету Новомосковської міської ради «Про встановлення тарифів на послуги з перевезення пасажирів та багажу на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Новомосковськ». З текстом проєкту, аналізом регуляторного впливу можна ознайомитися на офіційному веб­сайті Новомосковської міської ради: (https://novomoskovsk-rada.dp.gov.ua).
Обґрунтовані пропозиції та зауваження будуть прийматися від громадян, суб’єктів господарювання протягом місяця за адресою: м. Новомосковськ, вул. Гетьманська,14, кабінет №19, телефон: 38 08 32.