Політика

Слово до виборців

Шановні новомосковці!


Уже через кілька днів, 25 жовтня, ми разом оберемо для себе владу, якій довіримо управління життям Новомосковська на найближчі 5 років.
Переконаний, що кожен з вас має намір підтримати найдостойніших із кандидатів. Саме від вашого рішення залежить, чи з’явиться вже зараз у місті ефективна влада, здатна нарешті вирішити численні міські проблеми.
У першу чергу необхідно докорінно змінити ставлення влади до людей. Зараз заміну труби чи відновлення тротуару кожен чиновник уже подає так, що йому за це треба вішати орден, хоча це робиться за гроші громади. На мою думку, це зневага до городян. Я не вважаю, що новомосковці заслуговують на таке ставлення. Не люди мають дякувати владі, а навпаки, влада - громадянам, платникам податків. Влада має ставитися до них із повагою, а не зводити містян до рівня вдячних прохачів, які чекають, коли їх ощасливлять дитячим майданчиком чи асфальтом у дворі.
Тим, хто вже підшукує собі місце для проживання якесь краще, ніж Новомосковськ, я пропоную подивитися навколо себе: у нас є все! Ми можемо облаштувати життя так, щоб ні ви, ні ваші діти не виїжджали звідси на заробітки - щоб заробляли і відпочивали на своїй рідній землі. Я готовий над цим працювати.
На відміну від деяких моїх опонентів, я нікого не поливаю брудом, бо я - спокійна сила, налаштована на будівництво, а не на чвари. Мій принцип - м’якість у словах та твердість у справах. Ми все будемо робити мудро, справедливо, стримано. Це я вам обіцяю.
Запитайте себе, чи готові ви довірити своє майбутнє людям, які лише займаються популізмом? Цілком очевидно, що місту не потрібен мер, який «лежатиме» на посаді й тільки тішитиметься саморекламою. Нам не потрібен мер, який живе не в Новомосковську, за місяць до голосування випірнає невідомо звідки разом зі своєю вічною супутницею по виборах, а лише вибори завершуються, то знову зникає на 4 роки й 11 місяців. Нікому не потрібен некомпетентний міський голова, який останні роки вже займався в місті економікою, але так і не вивчив, що ж означає слово «економіка». Місту також не потрібен «ніякий» мер, який уже мав нагоду своєю бездіяльністю й байдужістю показати, на що він здатний. Місту не потрібен рейдер, який незаконно захоплює земельні ділянки, розставляє там свої магазини й кіоски, особисто збагачуючись і при цьому не сплачуючи до міського бюджету жодної копійки податків. Чи гідні такі люди вашої довіри й вашого голосу на виборах?
Якщо ви хочете побачити наше рідне місто успішним, стати учасниками розбудови своєї малої батьківщини, радіти, що у Новомосковськ нарешті прийшли інвестиції і всі сфери життя отримали нові перспективи й розвиток, щодня бачити зміни на краще, - тоді пропоную вам проголосувати за мене.
Я іду в мери, щоб вимести, як сміття, гнилу корупційну систему, яка спустошує міську казну. Хочу, щоб ми жили в місті здорової молоді, щасливого старшого покоління й заможного середнього класу. Я хочу змінити Новомосковськ раз і назавжди! Я хочу, щоб городяни називали його не «це місто», а «моє місто», щоб усі ми ним пишалися.
Я йду в мери як безпартійний. Я хочу працювати конструктивно з депутатами від усіх партій, яким городяни довірять представляти свої інтереси в міській раді. У партійному протистоянні не бачу сенсу. А ось сформувавши разом з депутатами потужну команду, ми вже з наступного за виборами дня почнемо працювати, згуртувавшись не на якійсь одній партійній платформі, а навколо інтересів новомосковських виборців.
Я йду в мери не для особистого збагачення. Я переконаний, що поки не буде помітних успіхів у роботі міського голови, він повинен отримувати «голий» посадовий оклад, а премії можливі лише за позитивні результати роботи, які відчують усі городяни.
На превеликий жаль, чимало новомосковців ігнорують вибори. Їм політика не цікава, тому вони споглядають на безлад у місті й «голосують ногами» - не йдуть на виборчу дільницю. Але тим самим вони дозволяють вибирати своє майбутнє іншим людям. А потім скаржаться на умови, в яких ми всі вимушені жити.
Нагадаю: у кожного з вас є виборчий голос. Щоб щось змінити - не мовчіть, голосуйте. Нехтувати своїм виборчим правом - це значить погоджуватися з тим, що відбувається, значить - консервувати ситуацію. Ніхто наше життя в місті не зробить комфортнішим, якщо ми самі цього не захочемо. Дайте Новомосковську шанс на зміни. Проголосуйте за зміни!
Новомосковськ - це місто, яке я люблю. Це місто, в якому я хочу жити. Ніколи не хотів і не хочу звідси виїжджати. Це чудове місто, і воно може бути ще кращим. Новомосковськ - це мій дім. А дім - це місце, де тобі добре, куди тобі хочеться запрошувати друзів, це місце, про яке тобі хочеться дбати. Думаю, сьогодні цьому великому дому бракує здорових амбіцій. Місто мусить мати амбіції, щоб стати справді сучасним.
Я точно знаю, чого ви очікуєте від мене і пам’ятаю усі свої передвиборчі обіцянки. А обіцяю я тільки те, що можу зробити. І я це зроблю!
Дорогі земляки! Я впевнений у вашій підтримці моїх планів відродження рідного міста. Завтрашній день Новомосковська - в ваших руках. Якщо ви бажаєте змін, прийдіть на виборчі дільниці і своїм особистим голосом засвідчіть цей намір. Голосуйте!
Я в бюлетені - під № 8.
Голос - за вами, справи - за мною!

Щиро ваш, Сергій РЄЗНІК, кандидат на посаду міського голови міста Новомосковськ