Політика

Феномен міста Покров

Ви напевно чули про те, що в сусідньому місті Покров (у минулому Орджонікідзе) за останні 5 років відбулись неймовірні зміни, у які важко повірити. І все це завдяки новому мера – Олександру Шаповалу, що заступив до своїх обов'язків у кінці 2015-го. Трохи конкретики: у 2015-му Олександр взяв у керування місто з бюджетом 98 млн грн та боргом за опалення понад 50 млн грн. У 2020-му бюджет Покрова складає 257 млн грн, завдяки роботі нового мера.

Нещодавно я відвідав Покров, взяв інтерв'ю в Олександра та пройшов з ним пішки містом близько чотирьох годин. Ми відвідали й центральний парк, і двори у віддалених куточках міста. Скрізь я побачив гарні дороги, тротуари, вуличне освітлення, доглянуті та прибрані території. Саме таких змін зараз потребує Новомосковськ.
Приклад Покрова красномовно доводить, що будь-яке місто може за кілька років кардинально змінитись завдяки правильним управлінським рішенням. І я зможу змінити Новомосковськ. Дивіться відео та першими дізнавайтесь, яким буде Новомосковськ після виборів-2020!