ВСЕ

Призначена перевірка ще двох комунальних підприємств

Відділ внутрішнього контролю та аудиту міськвиконкому відповідно до розпорядження міського голови проводить перевірку ефективності фінансово-господарської діяльності комунальних підприємств «Благоустрій міста» та «Новомосковський Комсервіс».
По завершенню перевірки висновки про її результати будуть надані керівництву міста для прийняття рішення.
Нагадаємо, міська влада утворює комунальні підприємства з метою ведення ними діяльності, спрямованої на задоволення потреб жителів. Це надання різних видів послуг –благоустрій, житлово-комунальні послуги (водопостачання та водовідведення, теплопостачання, вивезення сміття, ритуальні послуги) тощо.
Відносини з комунальними підприємствами будуються на засадах їх підпорядкованості, підзвітності та підконтрольності органам місцевого самоврядування. До відання виконкому міської ради належить здійснення контролю за діяльністю комунальних підприємств, використанням прибутків, а також заслуховування звітів про роботу їхніх керівників.
У Новомосковську так склалося, що комунальні підприємства є збитковими, дотаційними і стали фінансовим «тягарем» для місцевого бюджету. Досвід проведення нещодавніх аудитів кількох міських КП показує, що найбільше проблем і зловживань виникає там, де діяльність комунальних підприємств непрозора, а контроль з боку керівництва міста за їх роботою незадовільний.