ВСЕ

Новомосковців безкоштовно оздоровлюватимуть у Солоному Лимані. ФОТО

Перша група жителів Новомосковська з числа пільгових категорій громадян у кількості 14 чоловік уже відбула на лікування до обласного спеціалізованого реабілітаційного центру «Солоний Лиман», що в селі Новотроїцьке. Усі мають в анамнезі діагнози ортопедичного чи неврологічного профілю та показання лікаря до медичної реабілітації.
Про оздоровлення новомосковців з керівництвом закладу домовився міський голова Сергій Рєзнік, який разом з начальницею УПСЗН м.Новомосковськ Галиною Горбач перевірили умови перебування городян у лікувальному закладі.
- У реабілітаційному центрі ми поєднуємо грязелікування з апаратною та медикаментозною фізіотерапією, фізкультурою, масажами. Лікувальний курс відповідає усім сучасним світовим стандартам, – розповів генеральний директор центру, кандидат медичних наук Ігор Чабаненко. – Ми лікуємо захворювання центральної та периферичної нервової системи, наслідки черепно-мозкових травм, захворювання та наслідки травм опорно-рухового апарату, після ендопротезування суглобів, хронічні запальні процеси жіночої та чоловічої сечостатевої системи, захворювання шлунково-кишкового тракту та здійснюємо реабілітацію після травм.
Солоний Лиман славиться на всю Україну – це загадкове озеро, дно якого покривають лікувальні грязі, та унікальний мікроклімат. Поблизу розташовані джерела мінеральних вод, які використовуються для лікування хронічних захворювань шлунково-кишкового тракту.
Гості ознайомилися з побутовими умовами перебування пацієнтів та лікувальними процедурами.
- Прекрасні умови! Наші городяни завдяки ініціативі міського голови зможуть гарно поправляти здоров’я, - поділилася враженнями Галина Горбач. – Термін путівки – 15 днів. Наразі ми вже формуємо наступні групи. Той, хто бажає оздоровитися, може звертатися до управління праці, маючи на руках направлення лікаря та результати відповідних медичних обстежень. Наприклад, якщо пацієнту передбачається проведення підводного витягу хребта, то необхідно мати обстеження на КТ або МРТ, а також корсет. Довідки за телефоном 0689278209, крім вихідних.
Перебування в обласній фізіотерапевтичній лікарні «Солоний Лиман» для пацієнтів безкоштовне.
- Спільно з санаторієм ми розпочали програму оздоровлення новомосковців у цьому чудовому закладі, - прокоментував подію міський голова Сергій Рєзнік. – Пріоритет, звичайно, - громадянам пенсійного віку, ветеранам АТО/ООС, водночас тут зможуть пройти реабілітацію й дітки, наприклад, з ДЦП. Дуже задоволений, що близько тисячі новомосковців за рік зможуть і проходити реабілітацію, і водночас відпочивати в «Солоному Лимані» - всеукраїнському курорті, справжній перлині нашого краю.