Політика

Політична партія "Нова політика"

- Подивившись на наповнення списків кандидатів у депутати від місцевих осередків партій у Новомосковську, ми зрозуміли, що нам з ними не по дорозі. У більшості з них списки формувалися за принципом фінансових можливостей кандидатів.
Чим ми відрізняємося? По-перше, в наших списках тільки жителі міста. Це люди, які не один рік працюють на благо городян. По-друге, у нас - команда небайдужих і активних. По-третє, ми не допустимо, щоб депутати ставали маріонетками в руках нечесних чиновників і бізнесменів. По хлібозаводах ніхто від людей ховатися не буде. Тому серед нас лише ті, хто багато років боровся за справедливість і допомагав людям.
Ми переконані, що влада повинна бути для людей. Кожен з нашого списку знає про проблеми на вулицях і мікрорайонах. Кожен, хто балотується, закріплений за тим районом, де живе. І якщо нас підтримають наші земляки, то своїх депутатів вони будуть бачити щодня, а значить і питання зможуть вирішувати оперативно, та й контролювати роботу депутата теж не складе труднощів.
Городяни знайдуть у списку нашої партії відомих людей, адже вони відомі у місті особистості, користуються авторитетом і повагою жителів.
Наша програма - це програма розвитку нашого міста, кожного куточка, кожного провулка і вулиці. Соціальний захист - один з пріоритетів нашої програми. Діти й старі, всі, хто потребує допомоги, повинні її отримати.
Своїм чесним служінням інтересам городян ми доведемо, що життя у Новомосковську можна змінити на краще.
Альтернатива є - і це «НОВА ПОЛІТИКА»!

Обличчя політичної партії «НОВА ПОЛІТИКА» у Новомосковську:


ЯЛОВА Ірина Вікторівна
Народилася 20 березня 1982 року в м.Новомосковськ. Українка. Приватний підприємець з 2018 року.
Навчалася в ЗЗСО №7. Освіта: Харківський соціально-економічний інститут, спеціальність соціальна робота; Державний регіональний інститут державного управління НАДУ при Президентові України, магістр, спеціальність державне управління. Трудова діяльність: методист клубу відділу культури Новомосков- ського виконкому; помічник керівника ТОВ НВО «Газифікатор» (м.Дніпро); помічник керівника дизайн-студії «Vikon»; директор ТОВ «Орех Дін»; головний спеціаліст відділу методичного забезпечення з соціальної роботи у Дніпропетровському обласному центрі соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.
З 2015 року член громадської організації «Наш Новомосковськ», з 2017 року - голова гО «Наш Новомосковськ». Член комітету соціального захисту громадської ради при Дніпропетровській облдержадміністрації.

МАРТИНЕНКО Денис Сергійович
Народився 16 серпня 1984 року в м.Новомос- ковськ.
Навчався в СШ №18, ПТУ №48 (спеціальність кухар). Має третій рівень професійно-технічної освіти. Приватний підприємець. Працював кухарем, шеф-кухарем. Одружений, виховує доньку. З 2016 року є приватним підприємцем, співвласник ресторану «DanSan». Займається спортом, кандидат у майстри спорту з боксу. Активний член громадської організації «Наш Новомосковськ», бере участь у реалізації соціально- значущих проектів, займається благодійністю - допомога дітям і людям старшого покоління. Активно відстоює права підприємців міста.

ІВАНИЦЯ Тетяна Володимирівна
Народилася 11 лютого 1966 року в м.Харцизьк Донецької області.
До Новомосковська переїхала з дочкою в 2014 році після початку бойових дій.
Освіта: Дніпропетровський промислово-економічний технікум за спеціальністю технік- математик-програміст, Дніпропетровська металургійна академія, еко- номіст-менеджер АСУ. Одружена, виховує доньку. Працювала в Дніпропетровському НДЦ «Южніформатика», в Новомосковську в ПП «Модуль». Менеджер в мережевій компанії. Фізична особа - підприємець з 1996 року. Співпрацює з Українським фондом благополуччя дітей щодо допомоги найбільш вразливим родинам. Перебувала в складі делегації від Міністерства з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України від «ООН-Жінки» з питань гендерної рівності на території Грузії. Учасниця групи «Жінки - лідери України» в обговореннях ТКГ Мінських угод. Пройшла тренінги щодо активізації громади та програму «Інструментарій антикорупційного активіста». Голова громадської організації ОВПО «Шлях до майбутнього». Ініціатор і активний учасник соціальних проектів для дітей і дорослих. Ініціатор організації показу кіно під відкритим небом разом з ГО «Наш Новомосковськ».

СТЕЦЬ Галина Савелівна
Народилася 19 квітня 1953 року у Новомосковську. Навчалася в СШ №3, Дніпропетровському ПТУ №19 (спеціальність майстер з пошиття жіночого та дитячого верхнього одягу). Працювала кравцем і закрійником в ательє №5, директором ательє "Модерн", удостоєна почесного звання "Майстер Золоті Руки", занесена до Книги трудових звершень Дніпропетровщини. Основну роботу поєднувала з профспілковою. З 2005 по 2011 роки працювала наглядачем Воронівського кладовища, звільнилася через рейдерське захоплення кладовища. Ветеран праці. З 2015 року активіст громадської організації «Наш Новомосковськ». З 2015 року депутат Новомосковської міської ради (мікрорайон Корея). Всі передвиборчі обіцянки виконала.

ЛИТВИНЕНКО Вадим Сергійович

Народився 28 квітня 1988 року в селі Ново- степанівка Новомосков- ського району. Закінчив СЗШ №18 в м.Новомосковськ; Дніпропетровський університет економіки та права, магістр з товарознавства та комерційної діяльності, товарозна- вець-організатор торгівлі; Школу Бізнесу ДУЕП за програмою «Менеджер з питань ведення операцій з об’єктами нерухомості». Приватний підприємець, спеціаліст у сфері нерухомості. Одружений, виховує двох синів. Керівник ОСББ «Молодіжний» вул.М. Головка, 14, ОСББ вул.Сучкова,18. Двір по вул.М.Головка,14 у 2020 році став переможцем міського конкурсу в номінації «Кращий двір». Активіст громадської організації «Наш Новомосковськ», реалізує проекти з розвитку в місті ОСББ і ЖБК, та спортивного напрямку. У 2016 році разом з Рєзніком С.О. обладнав новий футбольний майданчик по вул.Гетьманській,40 - Паланочній,31. Начальник збірної команди з футболу м.Новомосковськ та Новомосковського району «ОФК Новомосковськ».

ТИШЕВСЬКА Світлана Іванівна
Народилася 11 березня 1968 року в місті Новомосковськ. Закінчила СЗШ №2. Навчалася в Дніпропетровському інституті фізичної культури (спеціальність - фізичне виховання). Працювала вчителем фізичної культури в СЗШ №8, заступником директора ЗЗСО № 7 з виховної роботи, зараз - вчитель фізичної культури в ЗЗСО №7. Класний керівник 11 класу.