ВСЕ

Це вже історія. Квітень: найцікавіші події в Новомосковську

2014: Чому городяни, які цікавляться міськими подіями, досі бояться заходити в будівлю двоповерхового ТЦ «Куб» по Гетьманській, 47 - що було не так при його будівництві? Мерські викрутаси з Кулебівським звалищем. Десантників 25 десантної бригади звинуватили у боягузтві – мітинг у Гвардійському.
2015: Як керівники Новомосковська хотіли зекономити на вчительських зарплатах.
2016: Антимонопольний комітет визнав наш виконком бездіяльним у сфері ритуальних послуг. Розширення меж Новомосковська: підводні камені.
2017: Як наші посадовці починали «хімічити» на заміні вікон дитсадку «Черемушки». Для чого рейдери «умертвили» власника ТРК «Самарь»?
2018: Перший зам мера – двічі корупціонер. Відмивання грошей на «липовому» прибиранні снігу. На знищення дерев на площі Героїв подано до суду. Закриття новомосковських шкіл через пожежну небезпеку будівель. На поточному ремонті вул. Гетьманської «відмили» 8,5 млн грн. Вперше в історії Новомосковська член виконкому написав заяву про складання повноважень – причина.
2019: Результати виборів Президента по Новомосковську.
2020: Новомосковськ став госпітальною базою лікування коронавірусу. Епідемії на території Дніпропетровщини. Опалювальний сезон завершився 31 березні 2020 з боргом 40 млн грн.