ВСЕ

Про реорганізацію Новомосковської місцевої прокуратури

На підставі наказу Генерального прокурора №2ш від 17.02.2021, відповідно до вимог Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо першочергових заходів із реформи органів прокуратури» від 19.09.2019 № 113-ІХ, з 15.03.2021 утворено Новомосковську окружну прокуратуру і припинено діяльність шляхом реорганізації Новомосковської місцевої прокуратури.
Діяльність Новомосковської окружної прокуратури поширюється на територію Новомосковського району у складу якого входять: Губиниська селищна територіальна громада, Личківська сільська територіальна громада, Магдалинівська селищна територіальна громада, Новомосковська міська територіальна громада, Перещепинська міська територіальна громада, Піщанська сільська територіальна громада, Черкаська селищна територіальна громада, Чернеччинська сільська територіальна громада.
Окружна прокуратура знаходиться за адресою: вул.Гетьманська, 5, м.Новомосковськ, Дніпропетровська область (головний офіс) та вул.Центральна,34, смт.Магдалинівка, Дніпропетровська область.
На час дії карантину на всій території України, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» від 11.03.2020 № 211, ст. 11 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб», ст. 7 Закону України «Про забезпечення санітарного та епідеміологічного благополуччя населення», наказу виконувача обов’язків Генерального прокурора від 13.03.2020 № 147, проведення особистого прийому громадян в органах прокуратури призупиняється.
Разом з тим, в умовах карантинних заходів громадяни можуть звернутися до окружної прокуратури:
- за допомогою скриньки для скарг громадян, що розташовані у приміщеннях Новомосковської окружної прокуратури;
- поштою (на адресу окружної прокуратури: вул. Гетьманська,5, м.Новомосковськ, Дніпропетровська область, 51200);
- за допомогою електронного звернення на електронну пошту: nov@prokuratura.dp.ua;
- зателефонувавши на телефон «гарячої лінії» - (0569) 38-04-89.
Також звертаю увагу, що звернення громадян повинні бути оформлені згідно з вимогами статті 5 Закону України «Про звернення громадян». У зверненні зазначаються прізвище, ім’я, по батькові, місце проживання громадянина та викладається суть порушеного питання, зауваження, пропозиції, заяви чи скарги, прохання чи вимоги. Письмове звернення має бути надруковано або написано від руки розбірливо і чітко, підписано заявником (групою заявників) із зазначенням дати.
В електронному зверненні також має бути зазначено електронну поштову адресу, на яку заявнику може бути надіслано відповідь, або відомості про інші засоби зв’язку з ним.
Електронне звернення приймається на визначену електронну адресу шляхом заповнення та надсилання електронної форми, яка розміщується на офіційному вебсайті Офісу Генерального прокурора, регіональної (обласної) прокуратури.
Електронне звернення без електронного підпису надсилається у вигляді скан- або фотокопії звернення з підписом заявника із зазначенням дати.
Усне звернення викладається громадянином на особистому прийомі або за допомогою засобів телефонного зв'язку через визначені телефони «гарячої лінії» записується посадовою особою органу прокуратури.
Усні звернення, які надійшли за допомогою засобів телефонного зв’язку без надання громадянами відомостей відповідно до вимог частини сьомої статті 5 Закону України «Про звернення громадян», вважаються анонімними.
Звернення громадян, оформлені без дотримання вимог статті 5 Закону України «Про звернення громадян», повертаються заявнику із відповідними роз'ясненнями, крім випадків, передбачених частиною першою статті 7 Закону України «Про звернення громадян».
Приймання звернень в Новомосковській окружній прокуратурі здійснюється у робочий час щодня, крім вихідних.

ДАНИЛОВ Д.С., керівник Новомосковської окружної прокуратури