ВСЕ

У Новомосковську – ще два чемпіони Європи!

У Польщі 10-12 грудня пройшов чемпіонат Європи з кіокушин карате (WKB) серед дітей, юнаків, юніорів та дорослих в розділі “куміте” і “ката”.
У складі збірної України в змаганнях взяли участь вихованці спортивного клубу «Sentoki Club» з Новомосковська. І виступили блискуче!
Так, чемпіонами Європи стали Владислав Заболотний (вікова категорія 18+, випускник СЗШ №14, студент ДНУЗТ ім.Лазаряна) і Ігор Хобот (категорія 14-15 років, учень ліцею «Самара»). У віковій категорії 10-11 років срібним призером чемпіонату став Максим Заболотний, учень ліцею №18, а в категорії 14-15 років Олександр Рахнянський, учень ліцею №6, завоював бронзу.
- Усі хлопці займаються в «Sentoki Club» протягом 4-х років, - розповів їхній тренер шихан Іван Звіздун. – Спочатку довелося попрацювати над вихованням їх морально-вольової стійкості, дисциплінованості й самодисципліни, що у поєднанні з грамотною організацією тренувального процесу й дало позитивні результати. Юнаки – молодці, вони чітко виконали настанови й виступили успішно. Я вчу їх не зупинятися на досягнутому, ставити перед собою максимальні завдання й досягати нових висот, розвиватися. Адже ці якості їм знадобляться не лише в спорті.
Іван Степанович Звіздун займається кіокушином з 1982 року, з 1985 року працює тренером, має 5 дан. Виховав уже чимало чемпіонів України, чемпіонів Європи, призерів Кубку світу, переможців та призерів міжнародних змагань. Зараз, після відродження Палацу культури «Металург», «Sentoki Club» займається там.
- Я дуже радий результатам свого виступу й безмежно вдячний своєму тренеру Івану Степановичу за те, що він вклав свої сили й душу в мою підготовку, - розповів Владислав Заболотний. – Тепер він готує мене до чемпіонату світу, де я представлятиму Україну. На жаль, цей чемпіонат через погіршення епідеміологічної обстановки В світі перенесли на невизначений час. Тому треба тренуватися й тримати постійну готовність.
На фото зліва направо: Олександр Рахнянський, Ігор Хобот, Іван Степанович Звіздун, Максим Заболотний, Владислав Заболотний