ВСЕ

Новомосковськ приймав обласний фінал "Олімпійського Лелеченяти-2021"

На базі ліцею №6 пройшли змагання ІІІ етапу Всеукраїнського спортивно-масового заходу "Олімпійське Лелеченя-2021", організатором яких став регіональний осередок Національного олімпійського комітету України.
Захід відбувся за підтримки обласної влади, міського голови Сергія Рєзніка та секретаря міської ради Володимира Арутюнова. Всі вони, а також голова Асоціації футболу Дніпропетровської області Віктор Андрухів і виконавчий директор НОК Олександр Дювбаков, стали почесними гостями свята.
Відповідно до рекомендацій МОЗ України та враховуючи карантинні обмеження, обласний фінал провели на свіжому повітрі. До участі були допущені команди, визнані кращими у своїх регіонах та містах.
Команди змагалися в спортивній комбінованій естафеті та волейболі. У підсумку найбільше балів набрали ліцеїсти смт.Магдалинівка. Друге місце посів навчальний заклад №6 м.Нікополя, а третє - Новомосковський ліцей №6 (директор Коба О.П.)
Переможців та призерів нагородили медалями, кубками та грамотами. А всім учасникам вручили олімпійські подарунки від голови регіонального осередку НОК України Андрія Павелка та футбольні м'ячі від очільника АФДО Віктора Андрухіва.
Олександр Дювбаков та Віктор Андрухів провели відкритий урок з футболу для всіх команд.
- Великі спортивні перемоги починаються з маленьких досягнень. Приємно, що “бронзу” завоював Новомосковський ліцей №6, учні якого були дебютантами програми Національного олімпійського комітету України, - сказав Сергій Рєзнік. - Але головне, як на мене, - не матеріальні призи, а смак перемоги та мотивація підкорювати нові вершини. Впевнений, що попереду у юних спортсменів ще багато тріумфів та п’єдесталів!
Загалом же представники місцевого осередку НОК проводять подібний захід вже 10-й рік поспіль у Дніпрі. Але цьогоріч уперше спортивне змагання «Олімпійське лелеченя» відбулося в Новомосковську.