ВСЕ

Корисно знати: хто за що відповідає у виконкомі

Як ми вже повідомляли, рішенням сесії міської ради від 24 грудня 2020 року здійснено перерозподіл функціональних повноважень між заступниками міського голови.
До функціональних повноважень першого заступника міського голови ЗДРЕНИКА Тараса Мироновича увійшли питання житлово-комунального господарства, здійснення державного архітектурно-будівельного контролю.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ТКАЧУК Геннадій Анатолійович займатиметься питаннями фінансів, бюджету, внутрішнього контролю та аудиту, правового забезпечення, соціально-економічного розвитку, цін, промисловості, інвестиційної та регуляторної політики, споживчого ринку та побутових послуг, розвитку підприємництва, реклами, транспорту, роботою з активами, здійснення контролю за станом благоустрою території міста, екології, містобудування, архітектури, земельних відносин, управління майном комунальної власності, обліку та розподілу житла, надання адміністративних послуг, питання державної реєстрації та реєстрації обліку громадян, контролем за благоустроєм міста.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ТИХОНОВА Ольга Сергіївна опікуватиметься питаннями соціального захисту, освіти, науки, сім'ї, дітей.
До повноважень заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів АДАМЯНА Сергія Погосовича увійшли питання культури, молоді, спорту, туризму, комунікацій з громадськістю, інформаційної політики, розвитку територій та інвестицій.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ЗАЙЦЕВ Альберт Альбертович займатиметься питаннями взаємодії з правоохоронними органами, оборонно-мобілізаційної роботи, цивільного захисту, роботи з ветеранами АТО/ООС та внутрішньо-переміщеними особами.
Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ХАНОВА Катерина Павлівна відповідатиме за питання охорони здоров’я населення міста.