ВСЕ

Мінус один шанувальник путіна

Невже цей чорний рот нарешті закрили? Наша скандально відома землячка Вікторія Шилова припинила свої випорожнення в ефір зі своєю прокремлівською пропагандою. Очевидно, наші спецслужби нарешті послухали, що вона меле.
Побувавши членом усіх можливих партій в Україні, отримавши звідти відвертих підср@чників, їй зрештою нічого не лишалося, окрім як створити свою партію. З 2014 року бігала по московських ефірах, розповідала нісенітниці про Україну, поливала брудом ЗСУ. І, на диво, в Україні її ніхто не чіпав. Тому регулярно записувала відосікі.
Що в цих відео? Ну ось, наприклад, кілька останніх відео.
«8 лет я как лидер движения «Антивойна» и партии «Держава» призывала к миру, а ВСУ продолжали утюжить Луганск и Донецк».
«Я помогала жителям Луганска и Донецка, когда их 8 лет обстреливали. А сейчас их просто «сносят».
«Сегодня уничтожили аэропорт в Днепропетровске. Как и заявлялось, бомбят только военную инфраструктуру, гражданскую не трогают» (на всіх відео вона жодного разу не назвала місто Дніпром, а лише так - Днепропетровск).
 «Сегодня со стороны Чернигова зашли российские войска. Сейчас главное – чтобы не было столкновения вооружённых сил. Там до Киева, я думаю, 2-3-4-5 часов – и Россия сможет решить вопрос с нынешней властью. Может вернут Януковича и «ту» Верховную Раду».
«Не дай Бог введут войска НАТО - они же бомбят мирное население!»
 «За 8 лет политики так и не смогли договориться. Если бы я договаривалась, я бы уже договорилась».
 «Предлагаю свою кандидатуру в состав переговорной группы в Белоруссии», - ну і інша маячня тітоньки з вираженими недугами душі і тіла, яку давно пора було перевірити на психічну дієздатність.
Нагадаю, ця людина постійно бере участь у всіх можливих виборах, де б вони не проводилися. І скрізь за нею тягнеться шлейф скандалів, крики, маніпуляції, вирячені очі.
Саме завдяки політичним маніпуляціям з Шиловою в головній ролі Новомосковськ 4 роки не мав мера, хоча й обрав – в результаті 4 роки містом рулювали люди з абревіатурою т.в.о., і про те, як вони крали бюджетні кошти, не говорив лише лінивий.
За часів Януковича, за яким вона так сумує, вона разом зі своєю командою (яку ми теж пам’ятаємо) пхалася захопити владу в місті і області. Виборці виявилися розумнішими, ніж вважала їхня команда Партії регіонів.
У Новомосковську за неї проголосувало всього 666 чоловік. Але для сьогоднішнього стану війни це – дуже багато! Неможливо уявити, що зараз у нас в місті може бути стільки людей, що розділяють її хворобливі погляди, стільки потенційних колаборантів і любителів януковича й путіна, стільки зрадників України, які зачаїлися й складають «розстрільні списки» активістів, за якими потім масово зникають люди – а таке ми вже бачили в тимчасово захоплених агресором населених пунктах.
Маю надію, що до всіх 666-ти вже давно прийшло прозріння.
Останнє відео вона сама назвала «За мной пришли»: «Мне только что позвонили и сказали, что у меня полный дом полиции, полный дом силовиков, чтоб я немедленно возвращалась».
Сподіваюся, що цього чорного рота закрили не просто надовго, а назавжди. І відправили услід за крейсером «Москва».