ВСЕ

Завершився аукціон на визначення підрядника для встановлення пам'ятника воїнам АТО

Тендер, оголошений міською владою в системі Prozorro, завершений, наразі триває період оскарження рішення щодо визначення переможця.
Нагадаємо, на прохання родичів загиблих пам’ятник встановлять не на площі Героїв, де проходять свята з веселощами, а поруч з міським історико-краєзнавчим музеєм. Це місце отримає статус скверу. При цьому скульптуру матері з дитям перенесуть на територію перед дитячим відділенням міської лікарні.
Пам'ятник в честь воїнів АТО матиме вигляд воріт-хреста з сірого граніту зі скульптурою воїна з бронзи. На роботи витратять 4 млн грн, профінансують з міського та районного бюджетів.
Міська влада заявила про наміри пришвидчити темпи виконання робіт, пам’ятник хочуть встановити не в наступному, як раніше планувалося, а вже в цьому році. Активну фазу робіт планують розпочати одразу після свят - з 25 серпня.
Процедура встановлення пам’ятника проходить з урахуванням побажань членів спеціально створеної комісії, до складу якої входять ветерани АТО та члени сімей загиблих військовослужбовців.